تی وی تو
انگلیس
اوکراین

شنبه ۱۲ تیر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی انگلیس اوکراین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی انگلیس اوکراین را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی انگلیس اوکراین امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی انگلیس اوکراین امشب

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال انگلیس – اوکراین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی انگلیس اوکراین را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی انگلیس اوکراین را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی انگلیس اوکراین را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال انگلیس اوکراین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی انگلیس اوکراین – ۱۹ شهریور ۹۲

تیم ملی اوکراین و انگلیس در چارچوب هفته ی هشتم رقابت های مقدماتی جام جهانی با هم دیدار کردند . در این دیدار که با تساوی بدون گل به پایان رسید ، هر دو تیم بازی جذابی را به نمایش گذاشتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی به پایان رسید اما در نیمه ی دوم شاهد افزایش حملات بر دروازه ی دو تیم بودیم که این حملات با غفلت بازیکنان دو تیم در استفاده از فرصت های طلایی ، از دست رفت.

 

پخش زنده فوتبال انگلیس اوکراین – تی وی تو

 

اوکراین انگلیس 
۱شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۳
۸مهار دروازه بان۷
۹کرنر۷
۱۴ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال انگلیس اوکراین – تی وی تو

 

پخش زنده بازی انگلیس اوکراین – ۲۱ شهریور ۹۱

در یکی از بازی های هفته ی دوم رقابت های مقدماتی جام جهانی ، شاهد رقابت تیم های اوکراین و انگلیس بودیم. هر دو تیم عملکرد نسبتا خوبی در این دیدار داشتند و موفق شدند بازی را با تساوی ۱-۱ به پایان برسانند.

 

پخش زنده فوتبال انگلیس اوکراین – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال انگلیس اوکراین – تی وی تو