تی وی تو
انگلیس
اسکاتلند

جمعه ۲۸ خرداد ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی انگلیس اسکاتلند امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی انگلیس اسکاتلند را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی انگلیس اسکاتلند امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده جام ملت های اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال انگلیس – اسکاتلند به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی انگلیس اسکاتلند را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی انگلیس اسکاتلند را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی انگلیس اسکاتلند را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال انگلیس اسکاتلند را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی انگلیس اسکاتلند – ۲۰ خرداد ۹۶

دو تیم اسکاتلند و انگلیس در ششمین بازی خود از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی، به تساوی ۲-۲ رضایت دادند. بازی در نیمه نخست به آرامی شروع شد و به آرامی به پایان رسید. ولی در میانه های نیمه شاهد حملاتی روی دو دروازه بودیم که بیشتر آن ها از سوی سه شیرها بود و مطابق انتظار کاپیتان هری کین در متن آن حرکات قرار داشت. چند مهار خوب از کریگ گوردون دروازه بان اسکاتلند و البته دفاع خوب مدافعان این تیم، موجب شد تا نیمه نخست با نتیجه بدون گل به پایان برسد.

انگلیس در نیمه دوم بی گدار به آب نزد و سعی در کنترل بازی و پیدا کردن روزنه ای در خط دفاعی حریف داشت. این اتفاق بالاخره در دقیقه ۷۰ رخ داد تا شاگردان گرت ساوتگیت نسبت به حریف در موضع برتر قرار بگیرند. در ۷ دقیقه پایانی بازی، ۳ گل رد و بدل شد تا نهایت هیجان در یک بازی فوتبال را حس کنیم. در دقیقه ی ۸۷ ، یک ضربه ایستگاهی از فاصله ای تقریبا دور به سود تیم میزبان اعلام شد؛ لی گریفیتس پشت توپ ایستاد و با پای چپ در حالی توپ را به سمت دروازه حریف روانه کرد که دیوار دفاعی انگلیس از جای خود نپرید تا شاهد یک گل زیبا از سوی شاگردان گوردون استراچان باشیم.

سپس در دقیقه ی ۹۰ ، یک ضربه ایستگاهی دیگر برای اسکاتلند این بار از سمت چپ؛ تنها چیزی که در آن لحظه به ذهن مخاطب می رسید این بود: آیا باز هم گریفیتس؟ بله، باز هم گریفیتس! یار چپ پای سلتیک این بار با وجود پرش دیوار حریف، باز هم جو هارت را مغلوب کرد تا یک بازگشت رویایی را برای تیمش رقم بزند. شادی بی اندازه طرفداران اسکاتلند سه دقیقه بیشتر دوام نیاورد. ارسال مواج رحیم استرلینگ به پشت دفاع حریف، با فرار هری کین و ضربه پای راست این بازیکن همراه شد تا همه چیز بار دیگر مساوی شود.

 

پخش زنده فوتبال انگلیس اسکاتلند – تی وی تو

 

اسکاتلند انگلیس 
۳۹%مالکیت۶۱%
۳شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۱
۳۱۴تعداد پاس۴۹۵
۲۳۰پاس صحیح۴۰۹
۰سانتر۴
۴کرنر۷
۹ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۹
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال انگلیس اسکاتلند – تی وی تو