تی وی تو
انگلیس
آلبانی

جمعه ۲۱ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده جام جهانی 2022 قطر

گزارش زنده بازی انگلیس آلبانی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی انگلیس آلبانی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی انگلیس آلبانی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال انگلیس و آلبانی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی انگلیس آلبانی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی انگلیس آلبانی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال انگلیس آلبانی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی انگلیس آلبانی – ۸ فروردین ۱۴۰۰

تیم ملی انگلستان و آلبانی در دور مقدماتی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی شاگردان ساوتگیت به پایان رسید.

گل های انگلیس را هری کین در ۳۰ دقیقه ی ابتدایی این دیدار و  میسون مانت در دقیقه ی ۶۳ به ثمر رساندند تا از الان خط و نشانی برای رقیبان کشیده باشند. تلاش بازیکنان آلبانی برای جبران این اختلاف امتیاز در طول گزارش زنده بازی انگلیس آلبانی بی فایده بود تا این دیدار با برتری ۲- انگلیس به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی انگلیس آلبانی

 

آلبانی انگلستان 
۲۹%مالکیت۷۱%
۰شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۰
۳۱۱تعداد پاس۷۸۰
۲۲۹پاس صحیح۷۰۳
۷سانتر۱۷
۱کرنر۵
۱۳خطا۱۲
۳آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی انگلیس آلبانی