انریکه ۳ بازیکن دیگر PSG را هم کنار گذاشت

آگوست 10, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، روز گذشته بود که اعلام شد پی اس جی به نیمار و وراتی اعلام کرده که به دنبال تیم دیگری برای خود باشند و با تصمیم لوئیس انریکه دیگر نیازی به آنها نیست.

ستاره برزیلی که از سال ۲۰۱۷ برای پی اس جی بازی می کند، بارسا و الهلال را علاقه‌مند به خود می بیند و وراتی نیز سخت مورد توجه الهلال است اما پاریس به هر قیمتی آنها را از دست نخواهد داد و باید پیشنهاد معقول و خوب باشد

طبق گزارش اکیپ، این دو تنها بازیکنان کنار گذاشته شده از سوی انریکه نیستند و او روی نام رناتو سانچز، هوگو اکتیکیه و خوان برنات نیز قلم قرمز کشیده است. این سه بازیکن نیز باید به دنبال تیم دیگری برای خود باشند.

در مورد رناتو از هفته ها پیش مشخص بود که باید از پاریس برود و تنها نظر قطعی انریکه باقی مانده بود. او با رم مذاکرات خوبی داشته است. برنات که که از سال ۲۰۱۸ برای پی اس جی بازی می کند، اغلب با مصدومیت دست به گریبان بوده و در پاریس معتقدند دوران حضور او به پایان رسیده است. اکیتیکه نیز که به تازگی به پی اس جی ملحق شده، به تیمی دیگر قرض داده خواهد شد.

این روزها البته مهمترین بازیکن مازاد پاریس، کیلیان امباپه است که نه به دلایل فنی که به خاطر تمدید نکردن از تیم کنار گذاشته شده و دو هفته است با مازادها تمرین می کند تا تکلیفش مشخص شود. او را تهدید کرده اند که در صورت عدم تمدید و جدایی، به سکوها تبعید خواهند شد.