امباپه خیال رئال را راحت کرد

ژوئن 23, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، شکستگی بینی کیلیان امباپه برابر اتریش و خونریزی شدید او شوک روز اول بازی های یورو ۲۰۲۴ بود.

ستاره فرانسوی در دقایق پایانی تعویض شد و مستقیما به بیمارستان رفت اما او فردای مصدومیت به تمرینات برگشت و با ماسکی ویژه تمرین کرد. کیلیان حتی در فهرست فرانسه برای بازی برابر هلند نیز قرار گرفت هرچند دشان روی او ریسک نکرد. او بدون ماسک روی نیمکت نشسته بود با یک بینی صاف که اثری از شکستگی در آن دیده نمی شد اما واقعیت این است که امباپه باید جراحی کند.

تصمیم بر این شده او تا پایان یورو با ماسک ویژه به میدان برود و بعد از پایان کار فرانسه زیر تیغ جراحی برود. رئال به این دلیل که امباپه تا ۳۰ ژوئن با پی اس جی قرارداد دارد، هنوز نمی تواند در روند تصمیم گیری برای زمان جراحی او نقشی داشته باشد اما پزشکان رئال به تیم پزشکی فرانسه اعتماد کامل دارند و درک می کنند این بازیکن بعد از یورو اقدام به جراحی کند.

اگر به اختیار رئال باشد، آنها دوست دارند امباپه همین امروز جراحی کند ولی مشکلی با تصمیم او و کادر فنی فرانسه ندارند. اگر فرانسه به فینال یورو برسد، جراحی امباپه تا اواسط جولای به تعویق می افتد در حالی که رئال ۱۴ آگوست (۲۴ مرداد) باید در ورشو برابر آتالانتا در سوپرجام اروپا به میدان برود.

طبق گزارش آاس، رئال خیالش راحت است که امباپه حتی با جراحی در اواسط جولای نیز می تواند به موقع به سوپرجام برسد که احتمالا اولین بازی رسمی او با پیراهن قهرمان اروپا خواهد بود. شکستگی بینی او حاد نیست و دوران ریکاوری اش کوتاه خواهد بود.

در حال حاضر چیزی که قطعی است اینکه، معارفه امباپه در برنابئو با بینی شکسته خواهد بود.