تی وی تو
امارات
عراق

پنجشنبه ۴ فروردین ۲۱:۳۰

پخش زنده جام جهانی 2022 قطر

بازی زنده امارات و عراق امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی امارات عراق را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی امارات عراق امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال امارات و عراق به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی امارات عراق را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی امارات عراق را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی امارات عراق را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال امارات و عراق را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی امارات و عراق

در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا و در گروه اول، دو تیم عراق و امارات به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

 کایو و مبخوت در دقایق ۳۳ و ۹۳ برای امارات گلزنی کرد و محمد العطاس (گل به خودی) و ایمن حسین در دقایق ۷۴ و ۸۹ برای عراق گلزنی کردند.

در پایان پخش زنده بازی امارات و عراق و با کسب این نتیجه دو تیم ۳ امتیازی شدند تا فاصله شان با ایران ۸ امتیاز بماند.

پخش زنده بازی امارات و عراق

 

امارات عراق 
۶۵%مالکیت۳۵%
۴شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۲
۶۰۸تعداد پاس۳۱۶
۵۲۴پاس صحیح۲۴۰
۱۱سانتر۱۵
۲کرنر۴
۹خطا۱۳
۱آفساید۴
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی امارات و عراق

 

پخش زنده فوتبال امارات و عراق

تیم ملی امارات و عراق در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند. نیمه دی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دو شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند . در ۴۵ دقیقه  دوم روند کند بازی ادامه داشت . بازیکنان دو تیم در استفاده از چند موقعیت طلایی پیش آمده ناتوان بودند تا در ای نیمه نیز دروازه ی دو تیم بسته بماند. در نهایت با پایان پخش زنده بازی امارات و عراق هر دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بازگردند.

پخش زنده بازی امارات متحده عربی عراق

 

پخش زنده بازی امارات متحده عربی عراق

 

پخش بازی امارات عراق زنده

در چارچوب بازی های هفته ی دوم جام خلیج فارس ، تیم های امارات و عراق در مقابل هم صف آرایی کردند.  در نیمه ی  نخست این دیدار که با درخشش عراقی همراه بود ، علا عباس و عبدول زهرا در دقیقه ی ۶ و ۳۷ برای تیمشان گلزنی کردند تا عراقی ها را با برتری ۲-۰ راهی نیمه ی دوم کنند. در نیمه ی دوم بازی پخش زنده فوتبال امارات و عراق از سمت اماراتی ها کمی به خشونت کشیده شد اما آن ها خوش شانس بودند که ضربه ی ایستگاهی عراق به گل سوم بدل نشد. در نهایت با اتمام امارات به برتری ۲-۰ عراق رضایت داد.

پخش زنده بازی امارات متحده عربی عراق

 

پخش زنده بازی امارات متحده عربی عراق