تی وی تو
الوکره قطر
القطر

دوشنبه ۳ آبان ۲۰:۱۵

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی الوکره قطر القطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الوکره قطر القطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الوکره قطر القطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال الوکره قطر – القطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الوکره قطر القطر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی الوکره قطر القطر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الوکره قطر القطر را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الوکره قطر القطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الوکره قطر القطر – ۵ اسفند ۹۹

تیم های الوکره و القطر در هفته ی هفدهم لیگ ستارگان قطر در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی به پایان رسید دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بازگشتند تا در نیمه ی دوم شانس خود را امتحان کنند. بازیکنان الوکره در نیمه ی نخست چندان خوش شانس نبودند زیرا که لافرید را  در دقیقه ی ۶۵ با کارت زرد دوم از دست دادند. در ادامه نیز بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و تلاش گاه و بی گاه بازیکنان دو تیم برای گلزنی بی نتیجه ماند تا در نهایت با پایان گزارش زنده بازی الوکره قطر القطر دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دهند.

 

پخش زنده بازی الوکره قطر القطر

 

الوکره القطر 
۴۴%مالکیت۵۶%
۳شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۳۰۵تعداد پاس۴۰۲
۷کرنر۴
۱۰خطا۱۳
۳آفساید۵
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی الوکره قطر القطر

پخش زنده بازی الوکره قطر القطر – ۱ آذر ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی ششم لیگ ستارگان قطر ، تیم های الوکره و القطر با هم دیدار کردند.  بلایلی در دقیقه ی ۱۷ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به تک گل نیمه ی نخست بدل کرد. در نیمه ی دوم شاهد بازی ای دفاعی از دو سوی زمین بودیم. تمام موقعیت های مناسب با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا در نهایت با پایان گزارش زنده بازی الوکره قطر القطر القطر به پیروزی ۱-۰ برسد.

 

پخش زنده بازی الوکره قطر القطر

 

القطر الوکره 
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۰
۳شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۳۲۲تعداد پاس۳۰۲
۳کرنر۴
۱۱خطا۱۵
۲آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی الوکره قطر القطر