تی وی تو
السد قطر
الوکره قطر

پنجشنبه ۹ دی ۱۶:۴۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی السد و الوکره قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی السد و الوکره قطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی السد و الوکره قطر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال الوکره و السد قطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی السد و الوکره قطر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور بازی زنده السد و الوکره قطر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی السد و الوکره قطر را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال السد و الوکره قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی السد و الوکره قطر

 تیم های السد و الوکره در هفته ی نوزدهم لیگ ستارگان قطر مقابل یکدیگر صف آرایی کردند. تاباتا در ۲۵ دقیقه ی ابتدایی این دیدار دروازه ی حریف را باز کرد تا السد را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. در نیمه ی دوم اما تلاش بازیکنان این تیم برای افزایش اختلاف امتیاز بی نتیجه ماند و در عوض با نزدیک شدن به دقایق پایانی گزارش زنده بازی السد و الوکره قطر مازید موفق شد ضربه ی زیبا ی خود را درون دروازه  ی السد جای دهد تا حساب کار را ۱-۱ کند.

 

پخش زنده بازی السد و الوکره قطر

 

السد الوکره 
۵۱%مالکیت۴۹%
۲شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۱
۳۴۵تعداد پاس۳۱۴
۳کرنر۹
۱۳خطا۱۳
۲آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی السد و الوکره قطر