تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

الوحده‌ امارات
ضمک

پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ امارات

پخش زنده فوتبال الوحده‌ امارات ضمک، امروز پنجشنبه ۲۳ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ امارات و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های الوحده‌ امارات و ضمک بازی خواهند داشت. الوحده‌ امارات مقابل ضمک را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الوحده‌ امارات و ضمک

اگر برای دیدن فوتبال زنده الوحده‌ امارات و ضمک و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الوحده‌ امارات ضمک را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ امارات و بازی زنده تیم های الوحده‌ امارات و ضمک را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی الوحده‌ امارات مقابل ضمک را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الوحده‌ امارات ضمک، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الوحده‌ امارات و ضمک را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال الوحده‌ امارات ضمک، شما می توانید بازی الوحده‌ امارات و ضمک زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی الوحده‌ امارات ضمک

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته بیست و پنجم  لیگ حرفه‌ای عربستان، تیم های الوحده و ضمک با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

سودانی در دقیقه ۶۵ نیمه دوم موفق شد دروازه حریف را به نفع ضمک باز کند و سپس در دقیقه ۹۱ پخش زنده فوتبال الوحده‌ امارات ضمک چافای حساب کار را ۲-۰ کرد.

پخش زنده فوتبال الوحده‌ امارات ضمک

الوحده ضمک 
۵۶%مالکیت۴۴%
۴شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۴
۴۲۱تعداد پاس۳۴۹
۳۵۹پاس صحیح۲۵۴
۲۰سانتر۱۰
۶کرنر۳
۱۴خطا۱۶
۷آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال الوحده‌ امارات ضمک