تی وی تو
فوتبال  الهلال و الوحده عربستان زنده

فوتبال الهلال و الوحده عربستان زنده

پخش زنده بازی الهلال و الوحده عربستان امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الهلال و الوحده عربستان بازی خواهند داشت. الهلال مقابل الوحده عربستان را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الهلال و الوحده
الهلال عربستان
الوحده عربستان

دوشنبه ۷ خرداد ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده بازی الهلال و الوحده عربستان امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الهلال و الوحده عربستان بازی خواهند داشت. الهلال مقابل الوحده عربستان را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الهلال و الوحده عربستان را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی الهلال و الوحده عربستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید بازی را از تی وی تو دنبال کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الهلال و الوحده عربستان را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال الهلال و الوحده عربستان

۲۴ آذر ۱۴۰۲

الهلال در هفته هفدهم لیگ حرفه ای عربستان میزبان الوحده بود که این دیدار با برتری ۲-۰ میزبان به پایان رسید. نیمه نخست این دیدار با گل عبدالحمید در دقیقه ۲۰ و برتری ۱-۰ الهلال به پایان رسید.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال الهلال و الوحده عربستان شاهد عقب کشیدن بازیکنان الوحده بودیم که این موضوع فشار را از سمت الهلال بر دروازه این تیم بیشتر کرد تا این که بالاخره در دقیقه ۸۰ شوت میتروویچ برای بار دوم دروازه مهمان را در هم کوبید و نتیجه بازی ۲-۰ شد.

پخش زنده فوتبال الهلال و الوحده عربستان

الهلالالوحده
۷۱٪مالکیت۲۹٪
۷شوت در چارچوب۲
۸شوت خارج چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۶۳۰تعداد پاس۲۶۰
۵۵۰تعداد پاس صحیح۱۸۷
۳۳سانتر۱۵
۸کرنر۴
۱۶خطا۹
۲آفساید۷

پخش زنده فوتبال الهلال و الوحده عربستان

برچسب‌ها: