تی وی تو
الهلال عربستان
الفیصلی عربستان

پنجشنبه ۱۶ دی ۲۰:۴۵

پخش زنده لیگ برتر عربستان

فوتبال زنده الهلال و الفیصلی عربستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الهلال و الفیصلی عربستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ برتر عربستان از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الهلال و الفیصلی عربستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال زنده الهلال و الفیصلی عربستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الهلال و الفیصلی عربستان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الهلال و الفیصلی عربستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الهلال و الفیصلی عربستان را آنلاین ببینند.

پخش بازی الهلال و الفیصلی عربستان

در ادامه ی بازی های هفته ی پانزدهم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الهلال و الفیصلی در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل سیلوا  در دقیقه ی ۶ و برتری ۱-۰ الفیصلی به پایان رسید.بر خلاف نیمه ی نخست ، در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار شاهد بازی بهتر و حملات بیشتری از بازیکنان بودیم. دقایق ابتدایی این نیمه در اختیار بازیکنان الفیصلی بود و آن ها دوباره با ضربه ی آلفامیناتو در دقیقه ی ۴۸ دروازه ی الهلال را باز کردند.

این گل ، حملات سنگین حریف را در پی داشت ، به طوری که بازیکنان الهلال در چند دقیقه ، با دبل گومیس و الدوسری نه تنها گل های خورده را جبران کردند ، بلکه به برتی نیز رسیدند تا الفصیلی را حسابی را در شوک فرو برند. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی الهلال و الفیصلی عربستان نیز الهلال به برتی ۳-۲ رسید.

پخش بازی الهلال و الفیصلی عربستان

 

الفیصلی الهلال 
۳۴%مالکیت۶۶%
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۲۵۴تعداد پاس۵۱۵
۱۷۶پاس صحیح۴۳۶
۱۱سانتر۲۲
۰کرنر۶
۱۹خطا۱۶
۳آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش بازی الهلال و الفیصلی عربستان

 

پخش بازی الهلال و الفیصلی عربستان

تیم های الهلال و الفیصلی در بازی های هفته ی سی ام لیگ حرفه ای عربستان در مقابل هم قرار گرفتند. جووینکو در دقیقه ی ۲۷ اولین گل این دیدار را به نفع الهلال به ثبت رساند اما دو دقیقه ی  بعد ، این برتری با ضربه ی آگوستو به تساوی ۱-۱ بدل شد.

در نیمه ی دوم شاهد افزایش سرعت بازی و تعداد حملات بودیم. الدوسری در دقیقه ی ۵۹ با گل کردن ضربه ی ایستگاهی تیمش برتری را به آن بازگرداند سپس همدان در دقیقه ی ۶۹ حساب کار را ۳-۱ کرد. تنها تلاش الفیصلی برای جبران این گل ها ، ضربه ی تاوارس در دقایق پایانی فوتبال زنده الهلال و الفیصلی عربستان بود که باعث شد این تیم بازی را با نتیجهی  ۲-۳ به حریفش واگذار کند.

 

پخش بازی الهلال و الفیصلی عربستان

 

الهلال الفیصلی 
۶۵%مالکیت۳۵%
۸شوت در چارچوب ۳
۰شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۵
۶۰۷تعداد پاس۳۳۲
۵۴۴پاس صحیح۲۶۳
۱۶سانتر۴
۴کرنر۱
۱۵خطا۱۳
۳آفساید۵
۳کارت زرد۱

 

پخش بازی الهلال و الفیصلی عربستان