تی وی تو
بازی زنده  الهلال و الفیحا عربستان

بازی زنده الهلال و الفیحا عربستان

پخش زنده فوتبال الهلال الفیحا عربستان امروز جمعه ۸ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های الهلال و الفیحاء بازی خواهند داشت.  الهلال مقابل الفیحاء عربستان را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال الهلال الفیحا عربستان ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ تیم های الهلال و الفیحا در هفته دوم

پخش زنده فوتبال الهلال الفیحا عربستان امروز جمعه ۸ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های الهلال و الفیحاء بازی خواهند داشت.  الهلال مقابل الفیحاء عربستان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الهلال الفیحا عربستان

۲۸ مرداد ۱۴۰۲

تیم های الهلال و الفیحا در هفته دوم لیگ حرفه ای عربستان با هم دیدار کردند. هر دو تیم شروع خوبی در نیمه نخست داشتند و موفق شدند با ضربات ساکالا و الحمدان به تساوی ۱-۱ رسیده و راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم اما شاهد کاهش حملات بودیم. علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال الهلال الفیحا عربستان با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید.

 

الهلال الفیحا 
۷۶%مالکیت۲۴%
۸شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۸
۶۷۰تعداد پاس۲۲۲
۵۸۸پاس صحیح۱۳۸
۲۳سانتر۲
۱۰کرنر۲
۹خطا۹
۴آفساید۷
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی الهلال و الفیحا عربستان

۱۵ فروردین ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته هفدهم لیگ حرفه ای عربستان، تیم های الفیحا و الهلال یا هم دیدار کردند. نیمه نخست پخش زنده فوتبال الهلال و الفیحاء با تساوی بدون گل رو به پایان بود که ایگالو در واپسین لحظات موفق شد ضمن باز کردن دروازه حریف، برتری ۱-۰ را به الهلال تقدیم کند.

در نیمه دوم نیز روند آرام بازی ادامه داشت و شاهد تلاش الفیحا برای جبران گل خورده بودیم که در دقیقه ۹۲ بار دیگر ایگالو صاحب توپ شد و حساب کار را ۲-۰ به سود الهلال کرد.

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

الفیحا الهلال 
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۳۵۸تعداد پاس۴۷۷
۲۷۸پاس صحیح۴۲۸
۱۳سانتر۲۲
۴کرنر۴
۱۱خطا۱۶
۳آفساید۵
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

پخش زنده بازی الهلال و الفیحاء

۶ بهمن ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی نوزدهم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الهلال و الفیحا در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل الخیبری در دقیقه ۳۳ به پایان رسید تا دو تیم جدال خود را در نیمه ی دوم از سر گیرند.

برخلاف انتظار ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار خالی از حمله ی موفق بود و در نهایت پخش زنده بازی الهلال و الفیحاء با برتری ۱-۰ الفیحا به پایان رسید.

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

الفیحا الهلال 
۲۸%مالکیت۷۲%
۲شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۱۳
۳مهار دروازه بان۱
۲۴۳تعداد پاس۶۱۱
۱۶۸پاس صحیح۵۳۷
۹سانتر۴۴
۲کرنر۶
۱۱خطا۹
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

پخش آنلاین بازی الهلال و الفیحاء

در جریان بازی های هفته ی چهارم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الفیحا و الهلال در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش آنلاین بازی الهلال و الفیحاء با تساوی بدون گل به پایان برسد.

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

الهلال الفیحا 
۶۸%مالکیت۳۲%
۱۰شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱۰
۶۴۸تعداد پاس۳۱۶
۵۵۸پاس صحیح۲۳۴
۴۲سانتر۵
۱۳کرنر۱
۱۱خطا۹
۱آفساید۵
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

تماشای بازی الهلال و الفیحاء زنده

تیم های الهلال و الفیحا در هفته ی هجدهم بازی های لیگ حرفه ای عربستان در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم البریک موفق شد در دقیقه ی ۶۹ دروازه ی حریف را باز کند تا برتری ۱-۰ را به تیمش هدیه دهد. در ادامه ی پخش زنده بازی الهلال الفیحاء شاهد حمله ی موفق دیگری نبودیم و در نهایت با اتمام زمان ، الهلال با نتیجه  ۱-۰ تیم پیروز میدان شد.

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

الفیحا الهلال 
۳۵%مالکیت۶۵%
۳شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۳
۳۱۶تعداد پاس۵۸۶
۲۲۳پاس صحیح۴۸۷
۲۲سانتر۳۲
۰کرنر۱۳
۱۱خطا۱۴
۵آفساید۳
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء