تی وی تو
الهلال عربستان
الفیحاء

پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده جام حذفی عربستان

بازی زنده فوتبال الهلال الفیحاء امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الهلال الفیحاء را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الهلال الفیحاء امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الهلال و الفیحاء

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال الهلال الفیحاء به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الهلال الفیحاء را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الهلال الفیحاء را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی الهلال الفیحاء، شما می توانید پخش آنلاین بازی الهلال الفیحاء را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی الهلال الفیحاء، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الهلال الفیحاء را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

در جریان بازی های هفته ی نوزدهم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الهلال و الفیحا در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل الخیبری در دقیقه ۳۳ به پایان رسید تا دو تیم جدال خود را در نیمه ی دوم از سر گیرند. برخلاف انتظار ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار خالی از حمله ی موفق بود و در نهایت پخش زنده بازی الهلال الفیحاء با برتری ۱-۰ الفیحا به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

 

الفیحا الهلال 
۲۸%مالکیت۷۲%
۲شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۱۳
۳مهار دروازه بان۱
۲۴۳تعداد پاس۶۱۱
۱۶۸پاس صحیح۵۳۷
۹سانتر۴۴
۲کرنر۶
۱۱خطا۹
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

 

پخش زنده فوتبال الهلال و الفیحاء

در جریان بازی های هفته ی چهارم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الفیحا و الهلال در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی الهلال الفیحاء با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

 

الهلال الفیحا 
۶۸%مالکیت۳۲%
۱۰شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱۰
۶۴۸تعداد پاس۳۱۶
۵۵۸پاس صحیح۲۳۴
۴۲سانتر۵
۱۳کرنر۱
۱۱خطا۹
۱آفساید۵
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

 

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء ۲۴ بهمن ۹۸

تیم های الهلال و الفیحا در هفته ی هجدهم بازی های لیگ حرفه ای عربستان در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم البریک موفق شد در دقیقه ی ۶۹ دروازه ی حریف را باز کند تا برتری ۱-۰ را به تیمش هدیه دهد. در ادامه ی پخش زنده بازی الهلال الفیحاء شاهد حمله ی موفق دیگری نبودیم و در نهایت با اتمام زمان ، الهلال با نتیجه  ۱-۰ تیم پیروز میدان شد.

 

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء

 

الفیحا الهلال 
۳۵%مالکیت۶۵%
۳شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۳
۳۱۶تعداد پاس۵۸۶
۲۲۳پاس صحیح۴۸۷
۲۲سانتر۳۲
۰کرنر۱۳
۱۱خطا۱۴
۵آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی الهلال الفیحاء