تی وی تو
فوتبال  الهلال عربستان الفتح عربستان زنده

فوتبال الهلال عربستان الفتح عربستان زنده

الهلال عربستان
الفتح عربستان

جمعه ۷ اردیبهشت ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الهلال الفتح عربستان امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های الهلال و الفتح عربستان بازی خواهند داشت. الهلال مقابل الفتح عربستان را آنلاین تماشا کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الهلال و الفتح عربستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الهلال و الفتح عربستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الهلال و الفتح عربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال الهلال الفتح عربستان

۱۲ آبان ۱۴۰۲

الفتح در هفته دوازدهم لیگ حرفه ای عربستان میزبان الهلال بود. در همان ۵ دقیقه ابتدایی دروازه الفتح با ضربه دیدنی میتروویچ باز شد و الهلال به برتری ۱-۰ رسید. الفتح که تمام تلاشش را برای جبران گل خورده به کار گرفته بود موفق نشد تا پایان نیمه اول قفل دروازه الهلال را باز کند .

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال الهلال الفتح عربستان شاهد ورود بازیکنان تازه نفس بودیم که این موضوع تعداد جملات و فشار بر دروازه ها را بیشتر کرد اما همچنان گذشتن از خط دفاعی هر دو حریف آسان نبود تا این که در دقیقه ۹۳ الدوسری با استفاده از یک موقعیت مناسب گل دوم الهلال را نیز به ثبت رساند تا مهر پایانی بر این دیدار جذاب زده باشد.

پخش زنده فوتبال الهلال الفتح عربستان

الفتحالهلال
۵۲٪مالکیت۴۸٪
۴شوت در چارچوب۷
۷شوت خارج چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۴
۴۴۴تعداد پاس۳۹۸
۳۷۰تعداد پاس صحیح۳۳۶
۱۲سانتر۱۱
۴کرنر۵
۱۵خطا۲۲
۱آفساید۰
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال الهلال الفتح عربستان

پخش زنده بازی الهلال الفتح عربستان

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

تیم های الهلال و الفتح در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی عربستان با هم دیدار کردند. در همان ۷ دقیقه ابتدایی، دروازه الفتح با ضربه کنو باز شد اما ۲۰ دقیقه بعد، فراس البریکان موفق شد کار را به تساوی ۱-۱ بکشاند.

در نیمه دوم میشائل دروازه الفتح را برای بار دوم باز کرد و از آن پس بازی به خشونت کشیده شد تا جایی که علی البلیهی کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین بیرون رفت. در دقایق پایانی بازی، اودیون ایگالو با استفاده از غفلت بازیکنان الفتح ضربه دیگری را راهی دروازه حریف کرد تا در نهایت پخش زنده فوتبال الهلال الفتح با برتری ۳-۱ الهلال به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال الهلال الفتح عربستان – تی وی تو

الهلال الفتح 
۵۶%مالکیت۴۴%
۵شوت در چارچوب ۸
۲شوت خارج از چارچوب۷
۷مهار دروازه بان۲
۴۸۱تعداد پاس۳۷۰
۴۰۴پاس صحیح۳۰۴
۱۵سانتر۲۸
۶کرنر۸
۲۳خطا۱۲
۱آفساید۲
۳کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال الهلال الفتح

پخش زنده فوتبال الهلال و الفتح عربستان

در جریان بازی های هفته ی چهاردهم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الفتح و الهلال در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار از سمت دو تیم طوفانی آغاز شد. ابتدا کاریو در دقیقه ی ۱۲ دروازه ی الفتح را گشود اما چند دقیقه ی بعد باتنا با ضربه ی زیبایی کار را به تساوی ۱-۱ کشاند و برتری را از الهلال ربود.

در نیمه ی دوم جدال دو تیم ادامه داشت و این نیمه نیز با موقعیت های خوبی همراه بود. در دقایق پایانی پخش زنده بازی الهلال و الفتح عربستان بندبکا و باتنا برای الفتح و گومیس برای الهلال گلزنی کردند تا این دیدار با برتری ۳-۲ الفتح به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی الهلال عربستان الفتح عربستان

 

الهلال الفتح 
۷۸%مالکیت۲۲%
۶شوت در چارچوب ۶
۹شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۴
۶۰۲تعداد پاس۱۶۵
۵۳۳پاس صحیح۹۸
۳۵سانتر۸
۸کرنر۶
۶خطا۱۳
۰آفساید۵
۰کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی الهلال عربستان الفتح عربستان

برچسب‌ها: