تی وی تو
بازی زنده  الهلال عربستان العین‌ امارات

بازی زنده الهلال عربستان العین‌ امارات

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات امروز سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های الهلال عربستان و العین‌ امارات بازی خواهند داشت. الهلال عربستان مقابل العین‌ امارات را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی الهلال عربستان و العین‌ امارات اگر برای دیدن فوتبال زنده الهلال عربستان
الهلال عربستان
العین‌ امارات

سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات امروز سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های الهلال عربستان و العین‌ امارات بازی خواهند داشت. الهلال عربستان مقابل العین‌ امارات را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی الهلال عربستان و العین‌ امارات

اگر برای دیدن فوتبال زنده الهلال عربستان و العین‌ امارات و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت پخش آنلاین بازی الهلال عربستان العین‌ امارات تماشا کنید.

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و بازی زنده تیم‌های الهلال عربستان و العین‌ امارات را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا، بازی‌های جام جهانی، جام باشگاه‌های جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی الهلال عربستان مقابل العین‌ امارات را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الهلال عربستان العین‌ امارات، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الهلال عربستان و العین‌ امارات را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات، شما می توانید الهلال عربستان و العین‌ امارات زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

تیم‌های العین امارات و الهلال عربستان در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم قرار گرفتند که این بازی با برتری ۴-۲ میزبان اماراتی خاتمه یافت. الهلال پس از ۳۴ پیروزی و ۴۳ بازی بدون باخت متوالی در تمامی رقابت‌ها، سرانجام طعم شکست را چشید.

این شکست در شرایطی برای الهلال رقم خورد که العین در نیمه اول موفق شد سه گل به ثمر برساند. این گل‌ها در دقایق ۶، ۲۶ و ۳۸ توسط سفیان رحیمی وارد دروازه الهلال شدند.

مالکوم در دقیقه ۴۹ پخش زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات یکی از گل‌ها را جبران کرد تا شاگردان ژسوس به بازگشت در نیمه دوم امیدوار شوند، اما مدافعان الهلال در دقیقه ۵۶ برای سومین بار پنالتی دادند تا دروازه این تیم برای چهارمین بار باز شود. سالم الدوساری در دقیقه ۷۸ یک گل دیگر برای الهلال زد تا این تیم با شکست چهار بر دو به استقبال بازی برگشت برود.

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات

العینالهلال
۳۴٪مالکیت۶۶٪
۷شوت در چارچوب۶
۳شوت خارج چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۳
۲۷۲تعداد پاس۵۱۵
۱۸۰تعداد پاس صحیح۴۲۴
۴سانتر۲۲
۱کرنر۸
۸خطا۱۱
۳آفساید۱
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

تیم های الهلال و العین در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا با هم دیدار کردند. در کمال تعجب باهبرسی در همان ۱ دقیقه ابتدایی دروازه العین را باز کرد اما در ادامه علیرغم تمام تلاش های این تیم برای جبران گل خورده، قفل دروازه الهلال بسته ماند و به این ترتیب نیمه نخست پخش زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات با برتری ۱-۰ الهلال به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی پر هیجان تر دنبال شد و بازیکنان العین نیز موفق شدند چندین موقعیت خطرناک بر دروازه حریف ایجاد کنند اما باز هم این الشهوب بود که در دقیقه ۹۰ شوت الدوسری را درون دروازه العین قرار داد تا الهلال را به برتری ۲-۰ برساند.

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات

الهلال العین 
۵۲%مالکیت۴۸%
۶شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۴۲۵تعداد پاس۴۰۲
۳۷۶پاس صحیح۳۲۷
۱سانتر۳
۵کرنر۵
۱۰ضربه‌ایستگاهی۹
۱۰خطا۱۰
۳آفساید۵
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان العین‌ امارات