تی وی تو
بازی زنده  الهلال و الطائی عربستان

بازی زنده الهلال و الطائی عربستان

پخش زنده فوتبال الهلال و الطائی عربستان امروز پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الهلال و الطائی عربستان بازی خواهند داشت. الهلال مقابل الطائی عربستان را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بازی الهلال و الطائی عربستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی
الهلال عربستان
الطائی

پنجشنبه ۳ خرداد ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الهلال و الطائی عربستان امروز پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الهلال و الطائی عربستان بازی خواهند داشت. الهلال مقابل الطائی عربستان را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده بازی الهلال و الطائی عربستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الهلال عربستان الطائی را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الهلال و الطائی عربستان

۱۷ آذر ۱۴۰۲

الطائی در هفته شانزدهم لیگ حرفه ای عربستان میزبان الهلال بود که این دیدار با پیروزی ۲-۱ مهمان به پایان رسید.

هر دو تیم عملکرد خوبی در نیمه نخست داشتند. الهلال در دقایق ابتدایی مالکیت بیشتری بر توپ داشت و به کمک الدوسری و میتروویچ به برتری ۲-۰ رسید تا این که در دقایق پایانی الطائی بازی را در دست گرفت و موفق شد با شوت عبدالله یکی از گل های خورده را جبران کند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال الهلال و الطائی عربستان علی رغم ورود بازیکنان تازه نفس و وجود چندین موقعیت خطرناک شاهد باز شدن دوباره دروازه ها نبودیم تا این دیدار با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال الهلال و الطائی عربستان

الطائیالهلال
۳۴٪مالکیت۶۶٪
۴شوت در چارچوب۵
۳شوت خارج چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۳۰۷تعداد پاس۶۰۵
۲۴۴تعداد پاس صحیح۵۳۷
۹سانتر۲۶
۰کرنر۱۰
۱۲خطا۱۵
۱آفساید۴
۳کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال الهلال و الطائی عربستان

پخش زنده بازی الهلال و الطائی عربستان

۲۳ مرداد ۱۴۰۰

تیم های الهلال و الطائی در هفته ی اول لیگ حرفه ای عربستان در مقابل هم قرار  گرفتند. نیمه ی  نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود برای گلزنی را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز بازی در میانه ی میدان در جریان بود  اما هرچه به پایان گزارش زنده بازی الهلال عربستان و الطائی نزدیک می شدیم الهلال بیشتر بازی را در دست میگرفت و سرانجام در دقیقه ی ۹۱ الشهری موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا الهلال را به برتری ۱-۰ برساند.

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان و الطائی

 

الهلال الطائی 
۷۷%مالکیت۲۳%
۶شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۵
۵۹۱تعداد پاس۱۹۱
۵۱۰پاس صحیح۱۱۱
۳۹سانتر۲
۶کرنر۰
۱۴خطا۱۲
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان و الطائی