تی وی تو
الهلال عربستان
الطائی

سه‌شنبه ۲۱ دی ۱۶:۱۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

فوتبال زنده الهلال عربستان و الطائی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی الهلال عربستان و الطائی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الهلال عربستان و الطائی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان و الطائی امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده الهلال عربستان و الطائی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الهلال عربستان الطائی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الهلال عربستان الطائی را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الهلال عربستان الطائی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الهلال عربستان و الطائی را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال الهلال عربستان الطائی، شما می توانید بازی الهلال عربستان و الطائی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان و الطائی

تیم های الهلال و الطائی در هفته ی اول لیگ حرفه ای عربستان در مقابل هم قرار  گرفتند. نیمه ی  نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود برای گلزنی را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز بازی در میانه ی میدان در جریان بود  اما هرچه به پایان گزارش زنده بازی الهلال عربستان و الطائی نزدیک می شدیم الهلال بیشتر بازی را در دست میگرفت و سرانجام در دقیقه ی ۹۱ الشهری موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا الهلال را به برتری ۱-۰ برساند.

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان و الطائی

 

الهلال الطائی 
۷۷%مالکیت۲۳%
۶شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۵
۵۹۱تعداد پاس۱۹۱
۵۱۰پاس صحیح۱۱۱
۳۹سانتر۲
۶کرنر۰
۱۴خطا۱۲
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان و الطائی