تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

الهلال عربستان
الخلیج

جمعه ۲۸ مهر ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده قوتبال الهلال و الخلیج عربستان ، امروز جمعه ۲۸ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم های الهلال و الخلیج عربستان بازی خواهند داشت. الهلال مقابل الخلیج عربستان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الهلال و الخلیج عربستان

اگر برای دیدن فوتبال زنده الهلال و الخلیج عربستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الهلال و الخلیج عربستان را از تی وی تو تماشا کنید

تماشای پخش زنده فوتبال یکی از لذت بخش ترین کارهاست و جزو تفریحات میلیون ها نفر در سراسر دنیا محسوب می شود . تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های مختلف در سراسر دنیا طرفدار دارد و همه ما خاطرات بسیاری از اتفاقات این بازیها در ذهن داریم .

چطور پخش زنده بازی الهلال و الخلیج عربستان را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الهلال و الخلیج عربستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الهلال و الخلیج عربستان را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال الهلال و الخلیج عربستان، شما می توانید بازی الهلال و الخلیج عربستان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی الهلال و الخلیج عربستان

۱۲ فروردین ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته شانزدهم لیگ حرفه ای عربستان، تیم های الهلال و الخلیج با هم دیدار کردند. به لطف درخشش ای

گالو در نیمه نخست، الهلالی ها به برتری ۲-۰ درسیدند تا شروع راحت تری در نیمه دوم داشته باشند. در ۴۵ دقیقه دوم این دیدار علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال الهلال و الخلیج عربستان با برتری الهلال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال الهلال و الخلیج عربستان

الهلال الخلیج 
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۶۳۶تعداد پاس۳۰۴
۵۵۹پاس صحیح۲۳۸
۲۳سانتر۱۶
۸کرنر۳
۱۲خطا۱۳
۳آفساید۴
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال الهلال و الخلیج عربستان

آخرین بروز رسانی : اکتبر 18, 2023