تی وی تو
فوتبال  الهلال و الحزم عربستان زنده

فوتبال الهلال و الحزم عربستان زنده

پخش زنده فوتبال الهلال و الحزم عربستان، امروز شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های الهلال و الحزم عربستان بازی خواهند داشت. الهلال عربستان مقابل الحزم را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده الهلال و الحزم عربستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به

پخش زنده فوتبال الهلال و الحزم عربستان، امروز شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های الهلال و الحزم عربستان بازی خواهند داشت. الهلال عربستان مقابل الحزم را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده الهلال و الحزم عربستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الهلال عربستان الحزم را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات جام حذفی عربستان و بازی زنده تیم های الهلال و الحزم عربستان را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی الهلال مقابل الحزم عربستان را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الهلال عربستان الحزم، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الهلال و الحزم عربستان را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال الهلال عربستان الحزم، شما می توانید بازی الهلال و الحزم عربستان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال الهلال و الحزم عربستان

۴ آذر ۱۴۰۲

الهلال در دیداری از هفته چهاردهم لیگ حرفه ای عربستان میزبان الحزم بود که موفق شد با درخشش ستارگان خود، شکست سنگین ۹-۰ را به مهمانش تحمیل کند.

در نیمه نخست این دیدار، میتروویچ در دقیقه ۱۴ ، کنو در دقیقه ۳۲  و القحطانی در دقیقه ۴۳ برای الهلال گلزنی کردند تا این تیم با نتیجه ۳-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه دوم شاهد حضور پرشور تر بازیکنان الهلال بودیم. این که بازی را در دست گرفت بود و حسابی حریف را در زمین گرفتار کرده بود در نیمه دوم پخش زنده فوتبال الهلال و الحزم عربستان ۶ گل دیگر نیز به ثبت رساند.

مالکوم (دبل)، الشهری، البریک، مالکوم و ساویچ گلزنان الهلال در نیمه دوم بودند.

الهلال با این برد پرگل ۳۸ امتیازی شد و اختلافش با تیم دوم جدول لیگ حرفه ای عربستان یعنی النصر را مجدداً به عدد ۴ رساند. شاگردان ژرژ ژسوس با ۴۳ گل زده و ۸ گل خورده بهترین خط حمله و خط دفاع لیگ را در اختیار دارند. الهلال در هر ۱۲ بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها به پیروزی رسیده و تنها ۱ گل دریافت کرده است.

پخش زنده فوتبال الهلال و الحزم عربستان – تی وی تو

الحزم الهلال 
۳۱%مالکیت۶۹%
۲شوت در چارچوب ۱۵
۳شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۲
۳۲۱تعداد پاس۶۹۸
۲۴۳پاس صحیح۶۳۹
۸سانتر۲۲
۴کرنر۶
۹خطا۹
۶آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال الهلال و الحزم عربستان – تی وی تو

پخش زنده بازی الهلال و الحزم عربستان

۷ اسفند ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته بیست و دوم لیگ حرفه ای عربستان، تیم های الهلال و الحزم با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

 در نیمه دوم اما، آندره کاریو موفق سد با استفاده از یک موقعیت خوب، دروازه حریف را باز کرده و حساب کار را ۱-۰ کند. در ادامه نوبت موسی مارگا بود که اختلاف را بیشتر کند اما الهلال تا انتهای بازی خوش شانس نبود. این تیم، الجویر را در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال الهلال و الحزم عربستان با کارت قرمز از دست داد و ۱۰ نفره به پیروزی رسید.

پخش زنده فوتبال الهلال و الحزم عربستان

الهلال الحزم 
۶۲%مالکیت۳۸%
۵شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۳
۴۶۶تعداد پاس۲۹۲
۴۲۳پاس صحیح۲۲۳
۳۰سانتر۱۰
۸کرنر۴
۱۷خطا۱۴
۵آفساید۴
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال الهلال و الحزم عربستان