تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

الهلال عربستان
التعاون

جمعه ۱۹ آبان ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الهلال التعاون عربستان امروز جمعه ۱۹ آبان و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم های الهلال و التعاون بازی خواهند داشت. الهلال مقابل التعاون را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الهلال عربستان التعاون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الهلال عربستان التعاون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الهلال التعاون

۱۹ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیستم لیگ حرفه ای عربستان، تیم های التعاون و الهلال در مقابل هم قرار گرفتند. در نیمه نخست، تیم پرستاره الهلال به لطف درخشش ایگالو و دبل این بازیکن، به برتری ۲-۰ رسید و راهی رختکن شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم نیز نوبت میشائل بود که دروازه التعاون را باز کند. ر ادامه ضعف التعاون در خط دفاعی سبب توپ گیری محمد القحطانی شد وو این بازیکن ضربه آخر را نیز وارد دروازه حریف کرد تا در نهایت پخش زنده فوتبال الهلال التعاون با برتری ۴-۰ الهلال به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال الهلال التعاون

التعاون الهلال 
۳۸%مالکیت۶۲%
۲شوت در چارچوب ۱۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۹مهار دروازه بان۲
۴۱۰تعداد پاس۶۶۷
۳۳۲پاس صحیح۵۹۷
۱۵سانتر۲۶
۶کرنر۸
۱۰خطا۱۳
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال الهلال التعاون

پخش زنده فوتبال الهلال و التعاون

۱۰ مهر ۱۴۰۱

تیم های الهلال و التعاون در هفته ی دوم لیگ حرفه ای عربستان ، در مقابل هم صف آرایی کردند. تومبا در دقیقه ی ۲۶ نیمه ی نخست التعاون را پیش انداخت اما پس از این گل بازی به خشونت کشیده شد و چند بازیکن این تیم کارت زرد دریافت کردند. دقایق ابتدایی نیمه ی دوم به آرامی سپری شد اما هرچه به پایان پخش زنده بازی الهلال و التعاون نزدیک می شدیم ، الهلال بیشتر بر بازی مسلط می شد. در دقیقه ی ۸۱ مارگا و در دقیقه ی ۹۳ هیون سو خود را به دروازه ی التعاون رساندند تا در آخرین دقایق نتیجه را به نفع الهلال برگردانند.

 

پخش زنده بازی الهلال عربستان التعاون

 

التعاون الهلال 
۳۳%مالکیت۶۷%
۲شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۲۵۰تعداد پاس۴۸۷
۱۷۱پاس صحیح۴۰۷
۵سانتر۳۲
۱کرنر۷
۱۵خطا۱۷
۲آفساید۱
۶کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی الهلال عربستان التعاون

آخرین بروز رسانی : نوامبر 9, 2023