تی وی تو
الهلال عربستان
الاهلی‌ عربستان

جمعه ۲۷ اسفند ۲۱:۲۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

بازی زنده الهلال و الاهلی‌ عربستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الهلال و الاهلی‌ عربستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الهلال و الاهلی‌ عربستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال الهلال و الاهلی‌ عربستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الهلال و الاهلی‌ عربستان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی الهلال و الاهلی‌ عربستان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الهلال و الاهلی‌ عربستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الهلال و الاهلی‌ عربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الهلال و الاهلی‌ عربستان

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هشتم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الهلال و الاهلی با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار از سمت الهلالی ها طوفانی آغاز شد. بازیکنان این تیم با استفاده از موقعیت های مناسب موفق شدند تا دروازه ی حریف را ۳ بار در هم بکوبند.

الدوسری در دقیقه ی ۱۵ ، گومیس در دقیقه ی ۳۲ و ۴۲ بازیکنانی بودند که برای تیمشان گلزنی کردند . در ادامه ی این بدشانسی ها الاهلی گوساوی را با کارت قرمز از دست داد تا ۱۰ نفره به این دیدار ادامه دهد. در نیمه ی دوم باز هم این الهلال بود که بازی را در دست داشت و این بار با ضربه ی الشهری در دقیقه ی ۶۵ و ۹۲  دروازه ی حریف را باز کردند البته یکی از این گل ها  با ضد حمله ی خوب غریب همراه بود تا کمی از اختلاف امتیاز کاسته شود. در نهایت با اتمام پخش زنده بازی الهلال و الاهلی‌ عربستان این دیدار با نتیجه ی ۵-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی الهلال عربستان الاهلی‌عربستان

 

الهلال الاهلی 
۶۵%مالکیت۳۵%
۹شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۴
۴۶۳تعداد پاس۳۴۵
۵۹۰پاس صحیح۲۸۲
۲۴سانتر۵
۹کرنر۱
۱۲خطا۶
۳آفساید۲
۲کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی الهلال عربستان الاهلی‌عربستان

پخش زنده بازی الهلال و الاهلی‌ عربستان

 تیم های الهلال و الاهلی در هفته ی سیزدهم لیگ حرفه ای عربستان در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را برای گلزنی ، در نیمه ی دوم امتحان کنند. در این نیمه نیز حملات و موقعیت های خوب با غفلت بازیکنان از دست رفت و قفل دروازه ها همچنان بسته ماند. در نهایت با پایان پخش زنده بازی الهلال و الاهلی‌ عربستان دو تیم به این تساوی بدون گل رضایت دادند.

 

پخش زنده بازی الهلال عربستان الاهلی‌عربستان

 

الاهلی الهلال 
۲۸%مالکیت۷۲%
۷شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۴
۷مهار دروازه بان۷
۲۷۰تعداد پاس۶۷۱
۲۰۱پاس صحیح۵۹۹
۹سانتر۲۸
۷کرنر۹
۱۰خطا۹
۲آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی الهلال عربستان الاهلی‌عربستان