تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

النصر عربستان
ضمک

شنبه ۲۹ مهر ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده قوتبال النصر و ضمک عربستان، امروز شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های النصر و ضمک عربستان بازی خواهند داشت. النصر مقابل ضمک عربستان را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی النصر و ضمک عربستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال النصر و ضمک عربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی النصر و ضمک عربستان

۶ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته سوم لیگ حرفه ای عربستان، تیم های ضمک و النصر با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با درخشش ستاره پرتغالی النصر همراه بود. رونالدو با سه گلی که در دقیقه ۱۸، ۲۳ و ۴۴ النصر را به برتری ۳-۰ رساند و راهی رختکن کرد.

در نیمه دوم ضمک برای جلوگیری از افزایش اختلاف امتیاز، به تاکتیک دفاعی روی آورد و از این رو شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده قوتبال النصر و ضمک عربستان با برتری ۳-۰ النصر به پایان برسد.

پخش زنده قوتبال النصر و ضمک عربستان

ضمک النصر 
۳۸%مالکیت۶۲%
۲شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۳۵۸تعداد پاس۵۵۵
۲۸۸پاس صحیح۴۹۴
۱۵سانتر۲۳
۲کرنر۷
۶خطا۱۰
۴آفساید۲
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی النصر و ضمک عربستان

پخش زنده بازی النصر و ضمک عربستان

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی سوم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های النصر و ضمک با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل النجعی در دقیقه ی ۳۷ و برتری ۱-۰ النصر به پایان رسید. در نیمه  دوم شاهد بازی بهتری از دو تیم بودیم. در همان دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بود که تالیسکا دروازه ی ضمک را برای بار دوم باز کرد تا بازیکنان این تیم به دفاع از دروازه مشغول باشند اما در دقیقه ی ۸۲ با غفلت از دوارته ، این بازیکن ضربه ی زیبایی را راهی دروازه ی النصر کرد تا پخش بازی النصر و ضمک عربستان با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد.

 

پخش بازی النصر و ضمک عربستان

 

النصر ضمک 
۵۰%مالکیت۵۰%
۴شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۴۲۸تعداد پاس۴۳۲
۳۳۹پاس صحیح۳۳۷
۱۸سانتر۱۳
۱کرنر۱
۹خطا۹
۲آفساید۶
۱کارت زرد۱

پخش بازی النصر و ضمک عربستان

آخرین بروز رسانی : اکتبر 20, 2023