تی وی تو
فوتبال  النصر عربستان الریاض زنده

فوتبال النصر عربستان الریاض زنده

النصر عربستان
الریاض

جمعه ۱۷ آذر ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال النصر و الریاض عربستان امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم های النصر عربستان و الریاض بازی خواهند داشت. النصر عربستان مقابل الریاض را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی النصر و الریاض

اگر برای دیدن فوتبال زنده النصر عربستان و الریاض و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی النصر عربستان الریاض را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ برتر عربستان و بازی زنده تیم های النصر عربستان و الریاض را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی النصر عربستان مقابل الریاض را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی النصر عربستان الریاض، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده النصر عربستان و الریاض را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال النصر عربستان الریاض، شما می توانید بازی النصر عربستان و الریاض زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال النصر و الریاض عربستان

۱۷ آذر ۱۴۰۲

 النصر و الریاض در دیداری از هفته شانزدهم لیگ حرفه‌ای عربستان به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۴-۱ یاران رونالدو به پایان رسید. هر ۳ گلزن النصر در این مسابقه، سوپراستارهای این تیم یعنی تالیسکا (۲ بار)، رونالدو و اوتاویو بودند.

 هم‌چنین سادیو مانه در پخش زنده فوتبال النصر و الریاض عربستان ۲ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داد و اوتاویو نیز با پاس CR7 گلزنی کرد. کریستیانو رونالدو امشب به رکورد تاریخی ۱۲۰۰ بازی رسمی در دوران حرفه‌اش رسید. النصر با این پیروزی ۳۷ امتیازی شد و جایگاه خود را در رده دوم جدول لیگ حرفه‌ای عربستان حفظ کرد. ساعاتی پیش، الهلال صدرنشین نیز موفق شد در ادامه روند فوق‌العاده خود، الطاعی را ۲-۱ شکست دهد و ۴۴ امتیازی شود.

پخش زنده فوتبال النصر و الریاض عربستان

النصرالریاض
۶۷٪مالکیت۳۳٪
۸شوت در چارچوب۱
۸شوت خارج چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۳
۵۸۵تعداد پاس۲۹۸
۵۰۶تعداد پاس صحیح۲۲۷
۲۶سانتر۱۰
۹کرنر۲
۹خطا۱۱
۹آفساید۶
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال النصر و الریاض عربستان