تی وی تو
فوتبال  النصر و الاهلی‌ عربستان زنده

فوتبال النصر و الاهلی‌ عربستان زنده

پخش زنده فوتبال النصر و الاهلی عربستان امروز جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های النصر و الاهلی عربستان بازی خواهند داشت. النصر مقابل الاهلی عربستان را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال النصر و الاهلی عربستان ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ تیم های النصر و الاهلی در هفته هفتم
النصر عربستان
الاهلی عربستان

جمعه ۲۵ اسفند ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال النصر و الاهلی عربستان امروز جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های النصر و الاهلی عربستان بازی خواهند داشت. النصر مقابل الاهلی عربستان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال النصر و الاهلی عربستان

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

تیم های النصر و الاهلی در هفته هفتم لیگ حرفه ای عربستان با هم دیدار کردند. النصر در نیمه نخست این دیدار خوب عملکرد و موفق شد با پایان این نیمه و با کمک ضربات تالیسکا (دبل) و رونالدو ۳ بار دروازه حریف را باز کند. پاسخ الاهلی ها به این سه گل ، تنها ضربه کسیه بود که حساب کار را ۳-۱ کرد.

در نیمه دوم محرز گل دوم را نیز برای الاهلی به ثبت رساند اما النصر عقب ننشست.رونالدو با شوت درگیری که درون دروازه حریف قرار داد مانع کاهش اختلاف امتیاز شد . بازی با نتیجه ۲-۴ ادامه داشت تا این که در واپسین دقایق پخش زنده فوتبال النصر و الاهلی عربستان البرکیان حساب کار این دیدار را ۳-۴ کرد که باز هم النصر به پیروزی رسید.

پخش زنده فوتبال النصر و الاهلی عربستان

النصر الاهلی 
۶۰%مالکیت۴۰%
۷شوت در چارچوب ۹
۳شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۳
۴۹۷تعداد پاس۲۹۲
۴۲۲پاس صحیح۲۵۲
۷سانتر۳۱
۱کرنر۶
۱۴خطا۱۲
۲آفساید۴
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال النصر و الاهلی عربستان

برچسب‌ها: