تی وی تو
بازی زنده  النصر و الاخدود عربستان

بازی زنده النصر و الاخدود عربستان

پخش زنده فوتبال النصر و الاخدود عربستان امروز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های النصر و الاخدود عربستان بازی خواهند داشت. النصر و مقابل الاخدود عربستان را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده النصر و الاخدود عربستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی
النصر عربستان
الاخدود

پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال النصر و الاخدود عربستان امروز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های النصر و الاخدود عربستان بازی خواهند داشت. النصر و مقابل الاخدود عربستان را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده النصر و الاخدود عربستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی النصر و الاخدود عربستان را از تی وی تو تماشا کنید.

در پایان زنده بازی النصر و الاخدود عربستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده النصر و الاخدود عربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال النصر و الاخدود عربستان

۳ آذر ۱۴۰۲

در ادامه رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ عربستان، تیم فوتبال النصر مقابل الاخدود قرار گرفت و موفق شد ۳ بر صفر به برتری برسد.

نیمه نخست این دیدار با تک گل النجعی در دقیقه ۱۳ و برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید. در نیمه دوم شاهد افزایش سرعت بازی بودیم.

رونالدو، کاپیتان النصر تا دقیقه ۷۷ پخش زنده فوتبال النصر عربستان الاخدود موفق به زدن هیچ گلی نشده بود اما این ستاره همواره  نشان داده که که به یک باره می تواند طوفان به پا کند. او در دقیقه ۷۷ و ۸۰ برای النصر دبل کرد تا نتیجه ۳-۰ را برای این دیدار رقم زند.

سادیو مانه در این دیدار نیمکت نشین بود و و مارسلو بروزوویچ تنها ۲۵ دقیقه در زمین حضور داشت.

النصر با این برد به استقبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا رفت.

پخش زنده فوتبال النصر عربستان الاخدود

النصر الاخدود 
۷۰%مالکیت۳۰%
۷شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۴
۶۷۷تعداد پاس۲۷۳
۶۲۰پاس صحیح۲۳۳
۲۳سانتر۷
۹کرنر۲
۱۲خطا۹
۳آفساید۴
۰کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال النصر عربستان الاخدود