تی وی تو
بازی زنده  النصر و عجمان امارات

بازی زنده النصر و عجمان امارات

پخش زنده فوتبال النصر و عجمان امارات، امروز پنجشنبه ۲۳ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ کاپ امارات و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های النصر امارات و عجمان بازی خواهند داشت. النصر امارات مقابل عجمان را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال النصر امارات و عجمان اگر برای دیدن فوتبال زنده النصر امارات و عجمان
النصر امارات
عجمان

پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ امارات

پخش زنده فوتبال النصر و عجمان امارات، امروز پنجشنبه ۲۳ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ کاپ امارات و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های النصر امارات و عجمان بازی خواهند داشت. النصر امارات مقابل عجمان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال النصر امارات و عجمان

اگر برای دیدن فوتبال زنده النصر امارات و عجمان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی النصر امارات عجمان را از تی وی تو تماشا کنید

تماشای پخش زنده فوتبال یکی از لذت بخش ترین کارهاست و جزو تفریحات میلیون ها نفر در سراسر دنیا محسوب می شود . تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های مختلف در سراسر دنیا طرفدار دارد و همه ما خاطرات بسیاری از اتفاقات این بازیها در ذهن داریم .

اگر شما هم از تماشای بازیهای فوتبال زنده لذت می برید و طرفدار تیم خاصی هستید . اگر دنبال سایتی هستید که پخش زنده فوتبال روز دنیا را رایگان و آنلاین در اختیار شما قرار دهد ، در تی وی تو به تمام خواسته های خود خواهید رسید!

چطور پخش زنده بازی النصر امارات عجمان را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی النصر امارات عجمان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده النصر امارات و عجمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی النصر و عجمان امارات

۸ شهریور ۱۴۰۲

در جریان بازی های لیگ کاپ امارات، تیم های عجمان و النصر با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار، بسیار پرهیجان بود. الکاملی در دقیقه ۱۴ اولین گل النصر را به ثبت رساند و پس از او در دقیقه ۲۹ نوبت ازارو بود که حساب کار را ۱-۱ کند.

النصری ها که تصمیم نداشتند به این تساوی رضایت دهند، در دقیقه ۳۳ با ضربه گابیادینی دروازه عجمان را در هم کوبیدند تا نیمه نخست با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد. در نیمه دوم بازی در میانه میدان در جریان بود تا این که در دقیقه ۸۸ عجمان با ضربه دیدنی مدن، کار پخش زنده فوتبال النصر و عجمان امارات را به تساوی ۲-۲ کشاند.

پخش زنده فوتبال النصر و عجمان امارات

عجمان النصر 
۵۹%مالکیت۴۱%
۶شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۰
۴مهار دروازه بان۴
۴۶۴تعداد پاس۳۲۲
۳۷۷پاس صحیح۲۴۶
۲۲سانتر۴
۴کرنر۱
۱۷خطا۲۱
۰آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال النصر و عجمان امارات