تی وی تو
مارسی
نانت

چهارشنبه ۳۱ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

بازی زنده مارسی نانت امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی مارسی و نانت را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی مارسی و نانت امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال مارسی و نانت به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی مارسی و نانت را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی مارسی و نانت را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال مارسی و نانت را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی مارسی و نانت

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و ششم لیگ یک فرانسه تیم های مارسی و نانت با هم دیدار کردند.  نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم به تلاش خود در نیمه ی دوم ادامه دهند. در نیمه  ی دوم شاهد افزایش سرعت بودیم. بلس در دقیقه ی ۵۰ اولین گل این دیدار را به نفع نانت به ثبت رساند اما این تلاش او در دقیقه ی ۶۹ و با ضربه ی پایت به تساوی ۱-۱ تبدیل شد .

با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی مارسی و نانت بازیکنان دو تیم که نمی خواستند با این تساوی به رختکن بازگردند ، به خشونت روی آوردند و این موضوع سبب اخراج کای در دقیقه ی ۹۴ شد.

پخش زنده بازی المپیک مارسی نانت

 

نانت مارسی 
۳۳%مالکیت۶۷%
۱شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۰
۲۹۹تعداد پاس۵۹۸
۱۸۷پاس صحیح۴۶۶
۱۵سانتر۱۲
۲کرنر۱
۱۱خطا۱۵
۲آفساید۳
۴کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی المپیک مارسی نانت