تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

مارسی
نانت

جمعه ۱۰ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال مارسی نانت ، امروز جمعه ۱۰ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ دسته اول فرانسه و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های مارسی و نانت بازی خواهند داشت. مارسی مقابل نانت را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال مارسی و نانت

۱۲ بهمن ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و یکم لیگ یک فرانسه، تیم های مارسی و نانت با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال مارسی و نانت اما روی اشتباه ویکتور، دروازه خودی نانت باز شد و مارسی به برتری ۱-۰ رسید سپس در ۹۳ اوناهی اختلاف را بیشتر کرد تا مارسی با نتیجه ۲-۰ پیروزمندانه راهی رختکن شود.

پخش زنده بازی مارسی و نانت

نانت مارسی 
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۲
۳۱۵تعداد پاس۵۰۱
۲۵۵پاس صحیح۴۲۱
۲۱سانتر۱۷
۵کرنر۷
۱۴خطا۱۶
۰آفساید۳
۴کارت زرد۳

پخش زنده بازی مارسی و نانت

پخش زنده بازی مارسی و نانت

۲۹ مرداد ۱۴۰۱

در ادامه دیدارهای هفته سی و سوم لیگ یک فرانسه ، تیم فوتبال مارسی در ورزشگاه ولودروم مهمانش تیم نانت را با نتیجه ۳ بر دو شکست داد. ژیرتو در دقیقه ی ۲۶ و کوکو در دقیقه ی ۴۱ برای نانت و پایت در دقیقه ی ۳۹ با یک ضربه ی پنالتی، گلزنی کردند تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد.

پایت در دقیقه ی ۵۵ نیمه ی دوم با ضربه ی ایستگاهی دیگری حساب کار را ۲-۲ کرد اما این پایان کار دو تیم در این بازی نبود. پس از گل سوم مارسی که دردقیقه ی ۷۵ توسط حاریث به ثبت رسید ، بازی از سمت نانت به خشونت کشیده شد تا جایی که در آخرین دقایق پخش زنده بازی مارسی و نانت کوکو با کارت قرمز از بازی اخراج شد.

پخش زنده بازی مارسی و نانت

 

مارسی نانت 
۷۷%مالکیت۲۳%
۵شوت در چارچوب ۳
۱۱شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۲
۷۷۱تعداد پاس۲۳۵
۷۱۳پاس صحیح۱۶۸
۱۹سانتر۶
۷کرنر۳
۱۰خطا۱۵
۱آفساید۵
۲کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی مارسی و نانت

پخش آنلاین بازی مارسی و نانت

۲ اسفند ۱۳۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و ششم لیگ یک فرانسه تیم های مارسی و نانت با هم دیدار کردند.  نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم به تلاش خود در نیمه ی دوم ادامه دهند.

در نیمه  ی دوم شاهد افزایش سرعت بودیم. بلس در دقیقه ی ۵۰ اولین گل این دیدار را به نفع نانت به ثبت رساند اما این تلاش او در دقیقه ی ۶۹ و با ضربه ی پایت به تساوی ۱-۱ تبدیل شد.

با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی مارسی و نانت بازیکنان دو تیم که نمی خواستند با این تساوی به رختکن بازگردند ، به خشونت روی آوردند و این موضوع سبب اخراج کای در دقیقه ی ۹۴ شد.

پخش زنده بازی المپیک مارسی نانت

نانت مارسی 
۳۳%مالکیت۶۷%
۱شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۰
۲۹۹تعداد پاس۵۹۸
۱۸۷پاس صحیح۴۶۶
۱۵سانتر۱۲
۲کرنر۱
۱۱خطا۱۵
۲آفساید۳
۴کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی المپیک مارسی نانت

 

آخرین بروز رسانی : سپتامبر 1, 2023