تی وی تو
مارسی
لیل

یکشنبه ۲۶ دی ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

فوتبال زنده مارسی لیل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی مارسی لیل را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی مارسی لیل امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال مارسی – لیل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی مارسی لیل را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی مارسی لیل را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال مارسی لیل را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی مارسی و لیل

در جریان بازی های هفته ی نهم لیگ یک فرانسه ، تیم های مارسی و لیل در مقابل هم قرار گرفتند. تک گل نیمه ی نخست در دقیقه ی ۲۸ و توسط داوید به ثبت رسید تا لیل با برتی ۱-۰ راهی رختکن شود. در نیمه ی دوم مارسی تمام تلاشش را برای جبران گل خورده به کار گرفت اما در این راه موفق نبود پس با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی مارسی لیل به خشونت روی آورد و اوندر را در دقیقه ی ۷۷ با کارت زرد دوم از دست داد. لیل نیز از این فرصت استفاده کرد و بر شدت حملاتش افزود و با ضربه ی دیگری از داوید در دقیقه ی ۹۵ حساب کار را ۲-۰ کرد.

 

پخش زنده بازی مارسی لیل

 

لیل مارسی 
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۳۱۶تعداد پاس۵۵۲
۲۵۰پاس صحیح۴۹۰
۹سانتر۲۱
۳کرنر۵
۱۰خطا۱۳
۵آفساید۱
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی مارسی لیل

 

پخش زنده فوتبال مارسی و لیل

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هشتم لیگ یک فرانسه ، تیم های لیل و مارسی به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان در جریان بود تا این که دروازه ی مارسی در دقیقه ی ۹۰ و ۹۲ با دبل دیوید باز شد. مارسی که زمان کافی برای جبران این اختلاف امتیاز نداشت با پایان پخش زنده فوتبال مارسی لیل ،  به این شکست رضایت داد.

پخش زنده بازی المپیک مارسی لیل

 

لیل مارسی 
۶۰%مالکیت۴۰%
۸شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۶
۵۵۸تعداد پاس۳۷۲
۴۶۱پاس صحیح۲۷۵
۲۸سانتر۱۳
۱۱کرنر۱
۱۲خطا۷
۱آفساید۰
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی المپیک مارسی لیل

پخش بازی زنده مارسی و لیل

تیم های لیل و مارسی در هفته ی چهارم لیگ یک فرانسه در مقابل هم صف آرایی کردند. در نیمه ی نخست این دیدار اتفاق خاصی رخ نداد و قفل دروازه ها همچنان بسته باقی ماند. در نیمه ی دوم اما ، با افزایش سرعت بازی ، شاهد حملات خطرناک و پیش کشیدن دو تیم بودیم تا که در نهایت با پایان پخش زنده بازی لیل مارسی ،  ژرمن در دقیقه ی ۸۵ با زحمت زیادی خود را به دروازه ی لیل رساند و حساب کار را ۱-۰ کرد.

پخش زنده بازی المپیک مارسی لیل

 

مارسی لیل 
۵۶%مالکیت۴۴%
۲شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۱
۴۹۹تعداد پاس۳۹۱
۳۸۵پاس صحیح۳۰۰
۲۵سانتر۱۴
۵کرنر۴
۱۲خطا۱۸
۰آفساید۵
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی المپیک مارسی لیل