تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

لیون
نیس

یکشنبه ۵ شهریور ۲۲:۱۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال لیون نیس . امروز یکشنبه ۵ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ دسته اول فرانسه و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های لیون و نیس و بازی خواهند داشت. نیس مقابل لیون را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لیون و نیس

۲ آبان ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته ی یازدهم لیگ یک فرانسه ، تیم های نیس و لیون با هم دیدار کردند. اکامبی در دقیقه ی ۳۵ نیمه ی نخست اولین گل این دیدار را به ثبت رساند تا تیمش را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند . در نیمه ی دوم شاهد بازی جذاب تری از دو تیم بودیم. آئوار در دقیقه ی ۶۸ اختلاف را بیشتر کرد اما پس از این گل بازی در مالکیت نیس افتاد .

آتال در دقیقه ی ۸۰ کمی از این اختلاف کاست اما پس از خطا ی کادوره و اخراج این بازیکن ، دلورت ضربه ی ایستگاهی نیس را به گل دوم تیمش بدل کرد. نیس که اصلا به تساوی ۲-۲ راضی نبود ، از آخرین دقایق باقی مانده از پخش زنده بازی لیون و نیس هم استفاده کرد و در دقیقه ی ۹۲ با ضربه ی گوساند حساب کار را ۳-۲ کرد.

 

پخش زنده بازی لیون و نیس

 

نیس لیون 
۴۲%مالکیت۵۸%
۷شوت در چارچوب ۸
۸شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۴
۴۱۷تعداد پاس۵۶۹
۳۳۴پاس صحیح۴۸۹
۷سانتر۱۱
۳کرنر۲
۱۱خطا۷
۱آفساید۲
۱کارت زرد۰
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی لیون و نیس

 

پخش زنده فوتبال لیون و نیس

۲ خرداد ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و هشتم لیگ یک فرانسه ، تیم های لیون و نیس با هم دیدار کردند. در این دیدار پرگل نیس موفق شد حریف را با نتیجهی  ۳-۲ شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار از سمت لیونی هها طوفانی آغاز شد. اکامبی در دقیقه ی ۱۴ و ۴۰ برای تیمش دبل کرد و تنها تلاش بازیکنان نیس ضربه ی دولبرگ در دقیقه ی ۲۷ بود که سبب شد این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم از آن تیم آرام نیس خبری نبود. آن ها سراپا حمله بودند .

ابتدا کامارا در دقیقه ی ۵۰ گلزنی کرد و سپس ۷ دقیقه ی بعد سالیبا گل سوم نیس را به ثبت رساند. در نهایت با پایان پخش زنده بازی لیون نیس نیس به برتری ۳-۲ رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیون نیس – تی وی تو

 

لیون نیس 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۵۱۰تعداد پاس۴۳۲
۴۲۹پاس صحیح۳۵۹
۲۰سانتر۱۳
۶کرنر۶
۸خطا۱۰
۲آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیون نیس – تی وی تو

 

پخش فوتبال لیون مقابل نیس

۲۹ آذر ۱۳۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی شانزدهم رقابت های لیگ یک فرانسه ، تیم های لیون و نیس با هم دیدار کردند. در این رقابت که با درخشش ستارگان لیون همراه بود ، این تیم موفق شد حریف خود را با نتیجه ی ۴-۱ شکست دهد . در دقیقه ی ۳۲ نیمه ی نخست ، دپای و در دقیقه ی ۳۹ کادوره بازیکنانی بودند که دروازه ی حریف را در هم کوبیدند. در دقیقه ی ۴۳ اما ، گوئیری موفق شد این اختلاف را کاهش دهد تا این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم برتری لیونی ها کاملا مشهود بود. آن ها در دقیقه ی ۶۳ با ضربه ی اکامبی و در دقیقه ی ۷۳ با ضربه ی آئوآر نتیجه ی  ۴-۱ را برای این دیدار رقم زدند

 

پخش زنده فوتبال لیون نیس – تی وی تو

 

نیس لیون 
۵۴%مالکیت۴۶%
۱شوت در چارچوب ۹
۴شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۰
۵۸۸تعداد پاس۵۰۳
۵۲۴پاس صحیح۴۴۴
۲۴سانتر۷
۸کرنر۲
۱۷خطا۹
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیون نیس – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لیون و نیس

۱۴ تیر ۱۳۹۹

استادیوم پارک المپیک لیون فرانسه برای یک دیدار دوستانه ی بین المللی شاهد رقابت بین دو تیم لیون و نیس بود.  نیمه ی نخست این دیدار با کمی خشونت آغاز شد. هر دو تیم به شدت خواستار برتری بودند و فشار بر دروازه ها زیاد بود. خطلای یکی بازیکنان نیس بر بازیکنان لیون ، موجب شد داور این دیدار یک ضربه ی ایستگاهی به نفع میزبان اعلام کند. این ضربه ی ایستگاهی ، با شوت آئوآر در دقیقه ی ۵ به تک گل این دیدار تبدیل شد و لیون را ۱-۰ پیش انداخت. 

نیس که زمان را برای جبران نتیجه کافی میدید تا نیمه ی دوم صبر کرد. در ۴۵ دقیقه ی بعدی بازی زنده لیون و نیس اما این تیم نتوانست سد دفاعی محکم میزبان را در هم بریزد و در ضمن بازیکنان این تیم هم از موقعیت  های پیش آمده استفاده نکردند. در نهایت این دیدار با برتری ۱-۰ لیون به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیون نیس – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال لیون نیس – تی وی تو

پخش زنده فوتبال لیون و نیس

۱۳ بهمن ۱۳۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و دوم لیگ یک فرانسه دو تیم لیون و نیس با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با خشونت زیادی از سمت لیون آغاز شد به طوری که در دقیقه ی ۲۲ مارسل با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شود . ۱۰ نفره شدن لیونی ها بر روحیه ی بازیکنان این تیم اثر گذاشته بود. و گل دولبرگ درست ۱۰ دقیقه ی بعد اوضاع را برای مهمان بدتر کرد. در اواخر نیمه ی اول بود که لیون کمی خود را جمع کرد و در دقیقه ی ۴۵ با ضربه ی آکامبی حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. 

هر دو تیم در وقت اضافه ی نیمه ی نخست پخش زنده لیون و نیس به دنبال برتری بودند که بازی را به خشونت کشیدند و همین سبب شد اوناس با کارت قرمز از زمین اخراج شود تا هر دو تیم نیمه ی دوم را ۱۰ نفره ادامه دهند. در ۴۵ دقیقه ی دوم نیس عملکرد بهتری داشت و در دقیقه ی ۶۳ دولبرگ توانست برای دومین بار دروازه ی لیون را باز کند. در ادامه اما لیونی ها در جبران این گل موفق نبودند و این بازی با نتیجه ی ۲-۱ و برد نیس به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیون نیس – تی وی تو

 

نیسلیون 
۵۰%مالکیت۵۰%
۷شوت در چارچوب ۷
۱شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۵
۴۶۰تعداد پاس۴۳۷
۴۱۳پاس صحیح۳۷۹
۱۲سانتر۲۴
۴کرنر۱۰
۱۷خطا۹
۱آفساید۱
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال لیون نیس – تی وی تو

پخش زنده بازی لیون مقابل نیس

۱۰ بهمن ۱۳۹۸

تیم های لیون و نیس در مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی فرانسه  به مصاف هم رفتند. میتوان گفت لیون در نیمه ی نخست تیم غالب میدان بود . مخصوصا که این تیم با ضربه ی دمبله در دقیقه ی ۱۵ توانست تیمش را به برتری ۱-۰ برساند . در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش بازی زنده لیون مقابل نیس بازی از سوی لیونی ها به خشونت کشیده شد زیرا بازیکنان این تیم می خواستند به هر روشی شده مانع گلزنی تیم میزبان شوند.

البته غفلت آن ها از اوناس سبب شد این بازیکن در دقیقه ی ۸۸ پاس دانته را دریافت کرده و آن را وارد دروازه ی لیونی ها کند تا بازی به تساوی ۱-۱ برسد. لیونی ها که دیدند در دفاع از دروازه ی خود ناکام ماندند ترجیحا حملات را بر دروازه ی نیس بیشتر کرده و در دقیقهی ۳+۹۰ این آئوآر بود که برای بار دوم دروازه ی نیس را باز کرد تا تیمش با نتیجه ی ۲-۱ پیروز میدان شناخته شود.

 

پخش زنده فوتبال لیون نیس – تی وی تو

 

نیسلیون 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۵۷۷تعداد پاس۴۵۷
۴۹۸پاس صحیح۳۷۵
۲۲سانتر۱۶
۶کرنر۱۰
۹خطا۱۷
۲آفساید۰
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیون نیس – تی وی تو