تی وی تو
لیون
مون پلیه

یکشنبه ۷ آذر ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی المپیک لیون مون پلیه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی المپیک لیون مون پلیه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی المپیک لیون مون پلیه امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال المپیک لیون – مون پلیه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی المپیک لیون مون پلیه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی المپیک لیون مون پلیه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی المپیک لیون مون پلیه را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال المپیک لیون مون پلیه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی المپیک لیون مون پلیه ۲۵ بهمن ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و پنجم لیگ یک فرانسه ، تیم های لیون و مون پلیه با هم دیدار کردند. ساوانیر در دقیقه ی ۲۰ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند تا مون پلیه را به برتری ۱-۰ برساند اما این پاکیتا بود که در وقت اضافه ، برتری را از این تیم گرفت تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم واهی با استفاده از یک موقعیت مناسب در دقیقه ی  ۶۶ موفق شد حساب کار را ۲-۱ کند و این بازیکنان این تیم اشتباه قبلی را تکرار نکردند و در طول گزارش زنده بازی المپیک لیون مون پلیه موفق شدند دروازه ی تیم خود را بسته نگه دارند تا برتری ۲-۱ را حفظ کنند.

 

پخش زنده بازی المپیک لیون مون پلیه

 

لیون مون پلیه
۵۴%مالکیت۴۶%
۸شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۷
۴۷۵تعداد پاس۳۹۴
۳۹۳پاس صحیح۲۹۷
۲۰سانتر۱۸
۶کرنر۱
۹خطا۱۲
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی المپیک لیون مون پلیه