تی وی تو
لیون
موناکو

شنبه ۲۴ مهر ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

گزارش زنده بازی لیون موناکو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیون موناکو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیون موناکو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال لیون و موناکو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید گزارش آنلاین بازی لیون موناکو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور گزارش زنده بازی لیون موناکو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیون موناکو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیون موناکو را آنلاین ببینند.

گزارش زنده بازی لیون موناکو ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی و پنجم از لیگ ۱ فرانسه جدال حساس دو تیم لیون و موناکو با برتری سه بر دو موناکو همراه بود . در این بازی پربرخورد که پنج کارت قرمز به همراه داشت کوین ولند در دقیقه ۲۵ گل اول را برای موناکو یه ثمر رساند . نیمه اول مسابقه با همین تک گل به پایان رسید . در نیمه دوم ممفیس دپای در دقیقه ۵۷ گل تساوی لیون را وارد دروازه حریف کرد .

مارسلو در دقیقه ۷۷ روی پاس دپای در حالی که دقیقه ۷۰ با اخراج کاکورت ده نفره شده بودند ، گل دوم لیون را به ثمر رساند . یسام بن یدر در دقیقه ۸۶ از روی نقطه پنالتی حساب کار را برای بار دوم به تساوی کشاند . سه دقیقه بعد و در دقیقه ۸۹ رایان چرکی هافبک هجده ساله لیون گل سوم را برای این تیم به ثمر رساند و با پایان گزارش زنده بازی لیون موناکو این لیون بود که توانست سه امتیاز این مسابقه را کسب کند . علاوه بر کاکورت که در دقیقه هفتاد از زمین بازی اخراج شد در دقیقه نود و شش مارسلو و دی شیلیو از لیون و پلگری و ژیبلاس از موناکو نیز با کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شدند.

پخش زنده بازی لیون موناکو

 

موناکولیون
۴۷مالکیت۵۳
۴شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۲
۴۳۳تعداد پاس۴۷۱
۳۱۷پاس صحیح۳۸۱
۱۰سانتر۱۹
۵کرنر۵
۲۳خطا۱۶
۲آفساید۳
۱کارت زرد۴
۲کارت قرمز۳

پخش زنده بازی لیون موناکو

 

پخش زنده بازی لیون موناکو – ۴ آبان ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی هشتم لیگ یک فرانسه ، تیم های لیون و موناکو با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش کامل ستارگان لیون همراه بود ، بازیکنان این تیم موفق شدند با برتری ۴-۱ تیم حریف را شکست دهند. نیمه ی نخست این دیدار ، از سمت لیون طوفانی آغاز شد. دپای در دقیقه ی ۱۲ ، آکامبی در دقیقه ی ۳۲ و ۴۴ و آئوآر در دقیقه ی ۴۱ برای لیون گلزنی کردند تا این تیم با برتری ۴-۰ به رختکن بازگردد. در نیمه ی دوم ، لیونی ها که خیالشان از نتیجه راحت بود، بازی آهسته تری پیش گرفتند و این فضا را برای بازیکنان موناکو فراهم کرد تا اختلاف امتیاز را یک گل کمتر کنند. آن ها در دقیقه ی ۴۸ با ضربه ی یدر قفل دروازه ی لیون را باز کردند . در دقایق پایانی بازی بود که بارد با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا لیونی ها ۱۰ نفره به این دیدار پایان دهند. 

 

پخش زنده فوتبال لیون موناکو – تی وی تو

 

لیون موناکو 
۳۴%مالکیت۶۶%
۶شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۲
۲۹۵تعداد پاس۵۶۱
۲۲۵پاس صحیح۴۷۸
۱۱سانتر۳۰
۲کرنر۱۲
۱۲خطا۱۵
۳آفساید۰
۳کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال لیون موناکو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لیون موناکو – ۱۸ مرداد ۹۸

در هفته ی اول لیگ یک فرانسه ۲۰۱۹-۲۰۲۰ ، تیم های لیون و موناکو به مصاف هم رفتند. در این بازی لیون با به نمایش گذاشتن بازی ای درخشان توانست ۳ بار دروازه ی موناکو را باز کند. در نیمه ی نخست این دیدار،  دمبله و دپای در دقیقه های ۵ و ۳۶ دروازه ی موناکو را باز کردند و موناکو در نهایت بد شانسی با اخراج فابرگاس در سی دقیقه ی ابتدایی ، مجبور شد بازی را ۱۰ نفره ادامه دهد. در نیمه ی دوم موناکو سعی در حفظ تاکتیک دفاعی خود داشت و این لیونی ها را برآن داشت تا بر شدت حملات خود بیفزاید. در یکی از این حملات ، توزا موفق شد در دقیقه ی ۸۰ برای بار سوم دروازه ی موناکو را باز کند تا این دیدار در دقایق پایانی با نتیجه ی ۳-۰ به پایان رسید. 

 

پخش زنده فوتبال لیون موناکو – تی وی تو

 

موناکولیون
۳۸%مالکیت۶۲%
۱شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۱
۳۹۲تعداد پاس۶۲۱
۳۳۶پاس صحیح۵۶۹
۹سانتر۱۲
۲کرنر۵
۱۰خطا۱۷
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال لیون موناکو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لیون موناکو – ۵ اسفند ۹۷

تیم های موناکو و لیون برای دیدار های برگشت لیگ یک فرانسه ۲۰۱۸-۲۰۱۹ با یکدیگر دیدار کردند. مارتینس و لوپز در دقایق ۱۸ و ۲۷ نیمه ی نخست دروازه ی لیون را باز کردند تا این نیمه با برتری ۲-۰ موناکو به پایان رسد. در نیمه ی دوم این دیدار شاهد تلاش لیون برای کاهش اختلاف امتیاز بودیم اما بازیکنان این تیم در استفاده از موقعیت های پیش آمده ، ناتوان بودند. آخرین امید آن ها ، ضربه ی دپای در دقیقه ی ۷۱ بود که با برخورد به تیرک ، به بیرون رفت . در پایان ۹۰ دقیقه ، لیون موفق نشد سد دفاعی موناکو را رد کند و در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رسید. 

 

پخش زنده فوتبال لیون موناکو – تی وی تو

 

موناکولیون
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۳
۳۹۸تعداد پاس۵۲۰
۳۲۸پاس صحیح۴۴۴
۲سانتر۷
۳کرنر۶
۱۶ضربه ایستگاهی۲۰
۲۱خطا۱۸
۲آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیون موناکو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لیون موناکو – ۲۵ آذر ۹۷

در خلال دیدار های رفت هفته ی هجدهم لیگ یک فرانسه ۲۰۱۸-۲۰۱۹ تیم های لیون و موناکو با یکدیگر دیدار کردند. نیمه ی نخست با گل های آئوآر در دقیقه ی ۶ و فکیر در دقیقه ی ۳۴ ، لیون پیش افتاد و این نیمه را با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رساند. نیمه ی دوم بازی کمی به خشونت رفت ، گولووین با کارت قرمز اخراج شد و فشار لیون بر دروازه ی موناک افزایش یافت . این تیم موفق شد در دقیقه ی ۵۹ با گل مندی به نتیجه ی ۳-۰ دست یافت . در ادامه موناکو در برابر ضربات لیون مقاومت بیشتری از خود نشان داد تا این دیدار با نتیجه ی قبلی ، ۰-۳ به پایان رسد. 

پخش زنده فوتبال لیون موناکو – تی وی تو

 

لیونموناکو
۷۴%مالکیت۲۶%
۱۱شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۸
۷۵۵تعداد پاس۲۵۵
۷۰۱پاس صحیح۲۰۰
۶سانتر۰
۷کرنر۱
۹ضربه ایستگاهی۱۰
۱۴خطا۹
۶آفساید۲
۱کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال لیون موناکو – تی وی تو