تی وی تو

پخش زنده فوتبال لیون متز المپیک ‌

لیون متز

یکشنبه ۲۸ دی ۲۳:۳۰

لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی المپیک لیون متز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی المپیک لیون متز را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی المپیک لیون متز امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال المپیک لیون – متز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی المپیک لیون متز را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی المپیک لیون متز را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی المپیک لیون متز را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال المپیک لیون متز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی المپیک لیون متز – ۲ اسفند ۹۸

در چارچوب هفته بیست و نهم بازی های لیگ ۱ فرانسه، متز در خانه اش به مصاف لیون رفت. هر دو تیم در نیمه نخست هجومی بازی کردند. اما نتیجه ای جز دریافت کارت زرد برای مکسول کورنه در دقیقه ۳۵ نداشت در وقت اضافه اما این تلاش ها به ثمر نشست و دقیقا یک دقیقه پس از کارت زرد الکساندر اوکیجا در دقیقه ی۷+۴۵ ، این دمبله بود که دروازه ی متز را باز کرد تا این نیمه با برتری ۱-۰ لیون به پایان برسد. در ۴۵ دقیقه ی بعدی بازی با روند آرام خود ادامه داشت و باز هم این لیون بود که در وقت اضافه با ضربه ی آئوآر ، لیون به گل دوم خود برسد و این دیدار با برتری ۲-۰لیونی ها به پایان رسد.

متز لیون
۴۶٪ مالکیت ۵۴٪
۰ شوت در چارچوب ۶
۴ شوت خارج از چارچوب ۴
۴ مهار دروازه بان ۰
۳۸۲ تعداد پاس ۴۴۷
۲۹۲ پاس صحیح ۳۴۸
۲۰ سانتر ۲۱
۵ کرنر ۴
۸ خطا ۱۴
۱ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۱
۱ کارت قرمز ۰

 

پخش زنده بازی المپیک لیون متز – ۴ آبان ۹۸

تیم های لیون و متز در خلال بازی های هفته ی یازدهم لیگ۱ فرانسه با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با درخشش کامل لیونی ها به پایان رسید. دپای در دقیقه ی ۲۸و دمبله در دقیقه ی ۳۳ به سرعت دو گل برای تیمشان به ثمر رساندند تا این نیمه را لیون پیروزمندانه به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم اما از حملات سخت دو تیم خبری نبود. لیون که خیالش از بابت برتری راحت بود ، پیش نمی کشید و از آن سو متز نیز جرات حمله نداشت. ورود بازیکنان تازه وارد نیز بر سرعت این بازی اضافه نکرد تا این دیدار با برتری ۲-۰ لیون به پایان برسد.

لیون متز
۶۶٪ مالکیت ۳۴٪
۷ شوت در چارچوب ۳
۴ شوت خارج از چارچوب ۱۱
۳ مهار دروازه بان ۵
۶۵۹ تعداد پاس ۳۴۰
۵۹۵ پاس صحیح ۲۷۸
۱۹ سانتر ۵
۷ کرنر ۲
۱۲ خطا ۹
۱ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی المپیک لیون متز – ۱۹ فروردین ۹۷

در ادامه ی رقابت های سی و دوم لیگ ۱ فرانسه ، تیم های لیون و متز با یکدیگر دیدار کردند.  در این بازی که با درخشش کامل ستارگان لیون همراه بود ، بازیکنان این تیم توانستند با برتری ۵-۰ این دیدار را به پایان ببرند.مارسلو  با دبل خود در دقیقه ی ۱ و ۲۰ تیمش را به برتری ۲-۰ رساند . در ۴۵ دقیقه ی دوم لیون باز هم پیش کشید و این بار دپای ۶۵ ، ترائوره در دقیقه ی  ۶۸ و دیاز در دقیقه ی ۸۶ به سه گل دیگر رسید و این دیدار را با برتری ۵-۰ به پایان رساند.

متز لیون
۴۳٪ مالکیت ۵۷٪
۵ شوت در چارچوب ۶
۱ شوت خارج از چارچوب ۶
۱ مهار دروازه بان ۵
۴۳۴ تعداد پاس ۵۸۶
۳۵۷ پاس صحیح ۵۰۷
۰ سانتر ۴
۴ کرنر ۳
۷ ضربه ایستگاهی ۱۸
۱۸ خطا ۷
۲ کارت زرد ۰

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن