تی وی تو
لیون
متز

چهارشنبه ۱ دی ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

بازی زنده لیون و متز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیون و متز را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیون و متز امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال المپیک لیون – متز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیون و متز را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیون و متز را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیون و متز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیون و متز

در جریان بازی های هفته ی نوزدهم لیگ یک فرانسه ، تیم های لیون و متز در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه دوم اما هر دو تیم بر شدت حملات خود افزودند و در همان دقایق ابتدایی بود که ضربه ی لوکبا درون دروازه ی متز جای گرفت. البته برتری لیون چند دقیقه بیشتر طول نکشید زیرا در دقیقه ی ۵۸ ترائوره کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. بر خلاف انتظار در ادامه ی  پخش زنده بازی لیون و متز  شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا دو تیم به تساوی بدست آمده رضایت دهند.

 

پخش زنده بازی لیون و متز

 

لیون متز 
۷۶%مالکیت۲۴%
۶شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴
۷۱۷تعداد پاس۲۲۲
۶۳۰پاس صحیح۱۳۸
۲۶سانتر۱۰
۱۳کرنر۲
۱۲خطا۱۹
۰آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی لیون و متز

 

پخش زنده بازی لیون و متز

در هفته بیستم لوشامپیونه فرانسه دو تیم لیون و متز به مصاف هم رفتند که این متز بود که با گل دقایق پایانی توانست لیون میزبان را شکست دهد . لیون در این دیدار صاحب توپ و میدان بود و تیم متز دل به زده حمله ها دوخته بود . حملات تیم لیون در نیمه اول نتوانست راهی به دروازه متز پیدا کند و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند .

در نیمه دوم نیز این لیون بود که حمله میکرد اما در دقیقه ۹۰ این دیدار بر خلاف جریان بازی تیم متز در یک ضد حمله سریع توانست  ایسکا مهاجم بلژیکی و بیست و چهار ساله خود دروازه لیون را فرو ریزد . در دقایق باقی مانده پخش زنده بازی لیون و متز لیون نتوانست گلی را به ثمر برساند تا بتواند حداقل از این دیدار تک امتیاز را کسب کند . در نهایت این متز که توانست از این دیدار سخت خارج از خانه با پیروزی عبور کند .

پخش زنده بازی لیون و متز

 

لیونمتز
۶۳مالکیت۳۷
۵شوت در چارچوب ۴
۱۱شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۵
۵۴۲تعداد پاس۳۰۴
۴۵۶پاس صحیح۲۲۱
۲۳سانتر۱۷
۹کرنر۲
۱۴خطا۱۱
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی لیون و متز

 

پخش زنده بازی لیون و متز

در چارچوب هفته بیست و نهم بازی های لیگ ۱ فرانسه، متز در خانه اش به مصاف لیون رفت. هر دو تیم در نیمه نخست هجومی بازی کردند. اما نتیجه ای جز دریافت کارت زرد برای مکسول کورنه در دقیقه ۳۵ نداشت در وقت اضافه اما این تلاش ها به ثمر نشست و دقیقا یک دقیقه پس از کارت زرد الکساندر اوکیجا در دقیقه ی۷+۴۵ ، این دمبله بود که دروازه ی متز را باز کرد تا این نیمه با برتری ۱-۰ لیون به پایان برسد. در ۴۵ دقیقه ی بعدی بازی با روند آرام خود ادامه داشت و باز هم این لیون بود که در وقت اضافه با ضربه ی آئوآر ، لیون به گل دوم خود برسد و این دیدار با برتری ۲-۰لیونی ها به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال لیون متز – تی وی تو

متزلیون
۴۶٪مالکیت۵۴٪
۰شوت در چارچوب۶
۴شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۰
۳۸۲تعداد پاس۴۴۷
۲۹۲پاس صحیح۳۴۸
۲۰سانتر۲۱
۵کرنر۴
۸خطا۱۴
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال لیون متز – تی وی تو

پخش زنده بازی لیون و متز

تیم های لیون و متز در خلال بازی های هفته ی یازدهم لیگ۱ فرانسه با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با درخشش کامل لیونی ها به پایان رسید. دپای در دقیقه ی ۲۸و دمبله در دقیقه ی ۳۳ به سرعت دو گل برای تیمشان به ثمر رساندند تا این نیمه را لیون پیروزمندانه به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم اما از حملات سخت دو تیم خبری نبود. لیون که خیالش از بابت برتری راحت بود ، پیش نمی کشید و از آن سو متز نیز جرات حمله نداشت. ورود بازیکنان تازه وارد نیز بر سرعت این بازی اضافه نکرد تا این دیدار با برتری ۲-۰ لیون به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لیون متز – تی وی تو

لیونمتز
۶۶٪مالکیت۳۴٪
۷شوت در چارچوب۳
۴شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۵
۶۵۹تعداد پاس۳۴۰
۵۹۵پاس صحیح۲۷۸
۱۹سانتر۵
۷کرنر۲
۱۲خطا۹
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیون متز – تی وی تو

پخش زنده بازی لیون و متز

در ادامه ی رقابت های سی و دوم لیگ ۱ فرانسه ، تیم های لیون و متز با یکدیگر دیدار کردند.  در این بازی که با درخشش کامل ستارگان لیون همراه بود ، بازیکنان این تیم توانستند با برتری ۵-۰ این دیدار را به پایان ببرند.مارسلو  با دبل خود در دقیقه ی ۱ و ۲۰ تیمش را به برتری ۲-۰ رساند . در ۴۵ دقیقه ی دوم لیون باز هم پیش کشید و این بار دپای ۶۵ ، ترائوره در دقیقه ی  ۶۸ و دیاز در دقیقه ی ۸۶ به سه گل دیگر رسید و این دیدار را با برتری ۵-۰ به پایان رساند.

پخش زنده فوتبال لیون متز – تی وی تو

متزلیون
۴۳٪مالکیت۵۷٪
۵شوت در چارچوب۶
۱شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۵
۴۳۴تعداد پاس۵۸۶
۳۵۷پاس صحیح۵۰۷
۰سانتر۴
۴کرنر۳
۷ضربه ایستگاهی۱۸
۱۸خطا۷
۲کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال لیون متز – تی وی تو