تی وی تو
لیون
رن

یکشنبه ۱۶ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

گزارش زنده بازی المپیک لیون رن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی المپیک لیون رن را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی المپیک لیون رن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال المپیک لیون – رن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی المپیک لیون رن را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی المپیک لیون رن را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی المپیک لیون رن را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال المپیک لیون رن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی المپیک لیون رن ۱۳ اسفند ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هشتم لیگ یک فرانسه ، تیم های لیون و رن با هم دیدار کردند.  نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز بازی بیشتر در میانه ی میدان در حرکت بود تا این که آئوار در دقیقه ی ۷۴ موفق شد دروازه ی رن را باز کند تا با پایان گزارش زنده بازی المپیک لیون رن لیون به برتری ۱-۰ برسد.

 

پخش زنده بازی المپیک لیون رن

 

لیون رن
۴۶%مالکیت۵۴%
۷شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۶
۴۷۲تعداد پاس۵۳۲
۳۸۲پاس صحیح۴۵۲
۱۹سانتر۲۶
۶کرنر۴
۱۲خطا۱۵
۴آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی المپیک لیون رن

 

پخش زنده بازی المپیک لیون رن – ۲۰ دی ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی نوزدهم لیگ یک فرانسه ، تیم های لیون و رن به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار ، با تک گل گرنیر و برتری ۱-۰ رن به پایان رسید. دقایق ابتدایی نیمه ی دوم ، بازی همچنان در اختیار رن بود. آن ها برای بار دوم و این بار با  ضربه ی بوریژو دروازه ی لیون را باز کرد . این مالکیت در اواخر نیمه ی دوم ، کنترل بازی را از دست داد. لیونی ها با افزایش فشار موفق شدند در فاصله ی زمانی کم و با ضربه ی دپای و دنایر حساب کار را به تساوی ۲-۲ بدل کرد.

پخش زنده فوتبال لیون رن ‌ – تی وی تو

 

رن لیون 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۵
۶۰۲تعداد پاس۴۸۶
۵۲۰پاس صحیح۴۰۶
۱۳سانتر۱۷
۲کرنر۵
۱۲خطا۱۶
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیون رن ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی المپیک لیون رن – ۲۴ آذر ۹۸

تیم های رن و لیون در هفته ی هجدهم لیگ یک فرانسه به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، هر دو تیم فشار را بر دروازه ی حریف بیشتر کردند. سرانجام در دقیقه ی ۸۹ بود که ضربه ی کاما وینگا قفل دروازه ی لیون را شکست تا این دیدار با برتری ۱-۰ رن به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لیون رن ‌ – تی وی تو

 

لیون رن 
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۳
۴۵۳تعداد پاس۳۹۲
۳۷۷پاس صحیح۳۱۲
۱۲سانتر۲۰
۵کرنر۷
۲۰خطا۱۵
۰آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیون رن ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی المپیک لیون رن – ۱۳ فروردین ۹۸

در مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی فرانسه ، تیم های لیون و رن با یکدیگر دیدار کردند. در این رقابت جذاب هر دو تیم رقابتی عالی را به نمایش گذاشتند و در نهایت این رن بود که موفق شد به برتری ۳-۲ دست بیابد. در دقیقه ی ۴۰ نیمه ی نخست بود که رن با تک گل نیانگ به برتری ۱-۰ رسید. ترائوره در همان دقایق ابتدایی نیمه ی دوم کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. پس از این گل ، آندره و سبینی برای رن گلزنی کردند و دمبله یک ضربه ی ایستگاهی را به گل دوم لیون تبدیل کرد. 

پخش زنده فوتبال لیون رن ‌ – تی وی تو

 

لیون رن 
۵۶%مالکیت۴۴%
۷شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۵
۱کرنر۴
۱۲ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیون رن ‌ – تی وی تو