تی وی تو
لیون
رنس

چهارشنبه ۱۰ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

گزارش زنده بازی لیون رنس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی المپیک لیون رنس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی المپیک لیون رنس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال المپیک لیون – رنس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی المپیک لیون رنس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور بازی زنده لیون و رنس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی المپیک لیون رنس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال المپیک لیون رنس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیون رنس ۲۲ اسفند ۹۹

تیم های لیون و رنس در هفته ی بیست و نهم لیگ یک فرانسه  با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل کافارو در دقیقه ی ۳۳ که رنس را به برتری ۱-۰ رساند ، به پایان رسید. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی به آرامی و در میانه ی میدان در جریان بود. تا ابن که با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی لیون رنس کدوره از لیون با استفاده از یک موقعیت مناسب ، دروازه ی حریف را باز کرد تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسد.

 

پخش زنده بازی لیون رنس

 

رنس لیون
۳۲%مالکیت۶۸%
۵شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۴
۳۳۳تعداد پاس۶۸۴
۲۳۸پاس صحیح۵۷۶
۸سانتر۲۶
۲کرنر۵
۱۱خطا۱۲
۲آفساید۵
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لیون رنس