تی وی تو
فوتبال  لیون رنس زنده

فوتبال لیون رنس زنده

پخش زنده فوتبال لیون رنس . امروز یکشنبه ۹ مهر و در چارچوب رقابتهای لیگ یک فوتبال فرانسه و از ساعت ۱۴:۳۰ تیم های لیون و رنس بازی خواهند داشت. لیون مقابل رنس را آنلاین تماشا کنید. گزارش زنده بازی لیون رنس ۲ خرداد ۱۴۰۲ در جریان بازی های هفته سی و هفتم لیگ یک
لیون
رنس

یکشنبه ۹ مهر ۱۴:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال لیون رنس . امروز یکشنبه ۹ مهر و در چارچوب رقابتهای لیگ یک فوتبال فرانسه و از ساعت ۱۴:۳۰ تیم های لیون و رنس بازی خواهند داشت. لیون مقابل رنس را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده بازی لیون رنس

۲ خرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و هفتم لیگ یک فرانسه، تیم های لیون و رنس با هم دیدار کردند. در همان دو دقیقه ابتدایی بود که با اشتباه اگبادو دروازه خودی رنس باز شد و سپس لاکازت با خوش شانسی تمام، دروازه این تیم را باز کرد تا لیون با نتیجه ۲-۰ وارد رختکن شود.

اگبادو در نیمه دوم پخش زنده فوتبال لیون رنس نیز خوش شانس نبود و در دقیقه ۵۴ با کارت قرمز اخراج شد و لیون با استفاده از ضعف حریف در دقیقه ۸۲ بار دیگر دروازه رنس را در هم کوبید و با نتیجه ۳-۰ به پیروزی رسید.

پخش زنده بازی لیون رنس

لیون رنس 
۵۵%مالکیت۴۵%
۷شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۵
۴۷۶تعداد پاس۳۷۵
۴۱۵پاس صحیح۳۲۱
۱۵سانتر۱۱
۷کرنر۴
۱۱خطا۱۵
۴آفساید۴
۱کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی لیون رنس

پخش زنده بازی لیون رنس

۲۲ اسفند ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته ی بیست و نهم لیگ یک فرانسه تیم های لیون و رنس با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا پخش زنده بازی لیون رنس با اتمام زمان بازی ، با تساوی بدون گل به پایان برسد.

پخش زنده بازی لیون رنس

 

رنس لیون 
۳۶%مالکیت۶۴%
۲شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۳۳۳تعداد پاس۶۳۸
۲۴۷پاس صحیح۵۵۲
۲۱سانتر۱۰
۷کرنر۳
۱۲خطا۱۳
۳آفساید۰
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی لیون رنس

 

پخش زنده فوتبال لیون رنس

۲۲ اسفند ۹۹

تیم های لیون و رنس در هفته ی بیست و نهم لیگ یک فرانسه  با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل کافارو در دقیقه ی ۳۳ که رنس را به برتری ۱-۰ رساند ، به پایان رسید. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی به آرامی و در میانه ی میدان در جریان بود. تا ابن که با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی لیون رنس کدوره از لیون با استفاده از یک موقعیت مناسب ، دروازه ی حریف را باز کرد تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسد.

 

پخش زنده بازی لیون رنس

 

رنس لیون
۳۲%مالکیت۶۸%
۵شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۴
۳۳۳تعداد پاس۶۸۴
۲۳۸پاس صحیح۵۷۶
۸سانتر۲۶
۲کرنر۵
۱۱خطا۱۲
۲آفساید۵
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لیون رنس

برچسب‌ها: