تی وی تو
لیون
مارسی

یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

بازی زنده فوتبال لیون و مارسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیون و مارسی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال لیگ فرانسه از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیون و مارسی امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال لیون و المپیک مارسی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیون و مارسی را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیون و مارسی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیون و مارسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال لیون و مارسی

از هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ ۱ فرانسه، امشب المپیک لیون در ورزشگاه ولودروم مهمان المپیک مارسی بود. شاگردان رودی گارسیا که فصل خوبی را در فرانسه می گذرانند، در دقیقه ۲۱ توسط اکامبی به گل رسیدند اما مارسی در پایان نیمه اول به یک پنالتی رسید و آرکادیوش میلیک آن را به گل تبدیل کرد. 

حملات دو تیم در نیمه دوم نتیجه ای نداشت. لیون در دقیقه ۷۰ با اخراج لوکاس پاکتا ۱۰ نفره شد اما توانست یک امتیاز ارزشمند را در یک زمین سخت، حفظ کند و خود را در کورس نگه دارد.

در پایان پخش زنده بازی لیون و مارسی باید اضافه کرد که در جدول لیگ فرانسه لیون با یک امتیاز کمتر از پاری سن ژرمن در رده سوم ایستاد. لیل با ۵۹ امتیاز صدرنشین پایان این هفته فرانسه بود.

 

پخش زنده بازی المپیک لیون المپیک مارسی

 

مارسی لیون 
۵۳%مالکیت۴۷%
۲شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۴۷۹تعداد پاس۴۲۴
۴۰۷پاس صحیح۳۵۳
۲۳سانتر۱۵
۷کرنر۲
۱۳خطا۱۱
۰آفساید۷
۴کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی المپیک لیون المپیک مارسی

 

پخش زنده بازی لیون و مارسی

در هفته بیست و هفتم لوشامپیونه فرانسه دو تیم لیون و مارسی به مصاف هم رفتند مه این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید . در این دیدار کارل توکو اکامبی مهاجم کامرونی لیون در دقیقه ۲۱ گل اول این مسابقه را به ثمر رساند . در ادامه میلیک در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی گل تساوی را وارد دروازه لیون کرد . نیمه اول با این تساوی به پایان رسید .

در نیمه دوم لوکاس پاکتا در دقیقه هفتاد با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد و لیون مجبور شد بیست دقیقه را با یک یار کمتر ادامه دهد . بازیکنان مارسی اما نتوانستند از این فرصت استفاده کنند و در نهایت با پایان پخش زنده بازی لیون و مارسی مسابقه با همان دو گل نیمه اول به اتمام رسید و سهم هر یک از دو تیم از این دیدار یک امتیاز شد . 

 

پخش زنده بازی المپیک لیون المپیک مارسی

 

لیونمارسی
۵۳مالکیت۴۷
۲شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۴۷۹تعداد پاس۴۲۴
۴۰۷پاس صحیح۳۵۳
۲۳سانتر۱۵
۷کرنر۲
۱۳خطا۱۱
۰آفساید۷
۴کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی المپیک لیون المپیک مارسی