تی وی تو
لیون
مارسی

یکشنبه ۳۰ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی المپیک لیون المپیک مارسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی المپیک لیون المپیک مارسی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی المپیک لیون المپیک مارسی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال المپیک لیون – المپیک مارسی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی المپیک لیون المپیک مارسی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی المپیک لیون المپیک مارسی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی المپیک لیون المپیک مارسی را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال المپیک لیون المپیک مارسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی المپیک لیون المپیک مارسی ۱۰ اسفند ۹۹

در هفته بیست و هفتم لوشامپیونه فرانسه دو تیم لیون و مارسی به مصاف هم رفتند مه این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید . در این دیدار کارل توکو اکامبی مهاجم کامرونی لیون در دقیقه ۲۱ گل اول این مسابقه را به ثمر رساند . در ادامه میلیک در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی گل تساوی را وارد دروازه لیون کرد . نیمه اول با این تساوی به پایان رسید .

در نیمه دوم لوکاس پاکتا در دقیقه هفتاد با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد و لیون مجبور شد بیست دقیقه را با یک یار کمتر ادامه دهد . بازیکنان مارسی اما نتوانستند از این فرصت استفاده کنند و در نهایت با پایان گزارش زنده بازی المپیک لیون المپیک مارسی مسابقه با همان دو گل نیمه اول به اتمام رسید و سهم هر یک از دو تیم از این دیدار یک امتیاز شد . 

 

پخش زنده بازی المپیک لیون المپیک مارسی

 

لیونمارسی
۵۳مالکیت۴۷
۲شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۴۷۹تعداد پاس۴۲۴
۴۰۷پاس صحیح۳۵۳
۲۳سانتر۱۵
۷کرنر۲
۱۳خطا۱۱
۰آفساید۷
۴کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی المپیک لیون المپیک مارسی