تی وی تو
المپیاکوس
پائوک

پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۲۱:۰۰

پخش زنده سوپر لیگ یونان

بازی زنده المپیاکوس و پائوک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی المپیاکوس و پائوک را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی المپیاکوس و پائوک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال المپیاکوس و پائوک امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده المپیاکوس و پائوک به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی المپیاکوس پائوک را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی المپیاکوس پائوک را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی المپیاکوس پائوک، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده المپیاکوس و پائوک را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال المپیاکوس پائوک، شما می توانید بازی المپیاکوس و پائوک زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی المپیاکوس پائوک

در جریان بازی های هفته ی بیست سوپر لیگ یونان ، تیم های المپیاکوس و پائوک در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که با در دقیقه ی ۴۲ دروازه ی خودی را باز کردند و پائوک را به برتری ۱-۰ رساند. دو دقیقه ی بعد ، سوارز موفق شد با باز کردن دروازه ی پائوک این اشتباه را جبران کند تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده بازی المپیاکوس پائوک

 

پائوک المپیاکوس 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۸کرنر۳
۷خطا۱۶
۳آفساید۱
۳کارت زرد۵

پخش زنده بازی المپیاکوس پائوک