تی وی تو
القطر
السیلیه

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۶:۳۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

گزارش زنده بازی السیلیه و القطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی السیلیه و القطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی السیلیه و القطر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال القطر – السیلیه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی السیلیه و القطر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی السیلیه و القطر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی السیلیه و القطر را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال السیلیه و القطر را آنلاین ببینند.

پخش بازی السیلیه و القطر ۲۴ آبان ۱۴۰۰

تیم های القطر و السیلیه در هفته ی هشتم جام ستارگان قطر در مقابل هم قرار گرفتند. در این دیدار که با درخشش ستارگان السیلیه همراه بود ، این تیم موفق شد با نتیجه ی ۸-۰ یک شکست سنگین را به حریف تحمیل کند. رامین رضاییان بازیکن ایرانی این تیم در این دیدار حسابی خوش درخشید. رضائیان در دقیقه ی ۵ ، شماء در دقیقه ی ۱۰ ، خلفان در دقیقه ی ۳۵ و رجب در دقیقه ی ۴۴ هر کدام یک گل برای تیمشان به ثبت رساندند تا این تیم را با نتیجه ی ۴-۰ راهی رختکن کنند.

در نیمه ی دوم این حملات ادامه یافت و این بار خلفان در دقیقه ی ۴۷ و ۶۵ ، اطاب در دقیقه ی ۷۶ و النیل در دقیقه ۸۳ دیگر بازیکنانی بودند که تا لحظات پایانی گزارش زنده بازی السیلیه و القطر برای تیمشان گلزنی کردند.

پخش بازی السیلیه و القطر

 

السیلیه القطر 
۵۸%مالکیت۴۲%
۱۴شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۶
۱۱کرنر۱
۱۸خطا۵

 

پخش بازی السیلیه و القطر

 

پخش بازی السیلیه و القطر ۱۳ آبان ۱۴۰۰

تیم های القطر و السیلیه در هفته ی نهم لیگ ستارگان قطر در مقابل هم صف آرایی کردند. مارتینز در دقیقه ی ۸ نیمه نخست برای القطر گلزنی کرد تا این تیم را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم ، رسن بود که موفق شد باز هم دروازه ی رقیب را در دقیقه ی ۴۹ باز کند. با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی السیلیه و القطر رامین رضاییان بازیکن ایرانی السیلیه یکی از گل های خورده را جبران کرد اما زمان فرصت جبران گل دوم را به السیلیه نداد و آن ها این دیدار را با نتیجه ی ۲-۱ به حریف واگذار کردند.

 

پخش بازی القطر السیلیه

 

 

پخش بازی القطر السیلیه

 

پخش بازی السیلیه و القطر ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفت ی بیستم لیگ ستارگان قطر ، تیم های السیلیه و القطر با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار اب تک گل سبالوس در دقایق پایانی ، به اتمام رسید . در نیمه ی دوم بازیکنان السیلیه بازی را در دست گرفتند. گل تساوی در دقیقه ی ۴۸ توسط رضاییان به ثبت رسید و پس از او باکور در دقیقه ی ۷۸ موفق شد گل برتری این تیم را به ثبت برساند تا با پایان گزارش زنده بازی السیلیه و القطر السیلیه به برتری ۲-۱ برسد.

 

پخش بازی القطر السیلیه

 

القطر السیلیه 
۴۸%مالکیت۵۲%
۲شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۳۴۵تعداد پاس۳۶۴
۳کرنر۳
۸خطا۱۷
۱آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش بازی القطر السیلیه