تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

الفیصلی اردن
نسف قرشی

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده فوتبال الفیصلی اردن نسف قرشی، امروز دوشنبه ۲۷ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های الفیصلی اردن و نسف قرشی بازی خواهند داشت. الفیصلی اردن مقابل نسف قرشی را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الفیصلی اردن و نسف قرشی

اگر برای دیدن فوتبال زنده الفیصلی اردن و نسف قرشی و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الفیصلی اردن نسف قرشی را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و بازی زنده تیم های الفیصلی اردن و نسف قرشی را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی الفیصلی اردن مقابل نسف قرشی را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الفیصلی اردن نسف قرشی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الفیصلی اردن و نسف قرشی را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال الفیصلی اردن نسف قرشی، شما می توانید بازی الفیصلی اردن و نسف قرشی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی الفیصلی اردن نسف قرشی

۱۰ بهمن ۱۳۹۶

تیم های نسف قرشی و الفیصلی در دور سوم رقابت های لیگ قهرمان آسیا ۲۰۱۸ در مقابل هم قرار گرفتند. با ابن که گلبن با تک گل خود در دقیقه ۱۲ شروع خوب را برای این بازی رقم زد اما برخلاف انتظار، نیمه نخست به آرامی و بدون هیجان به پایان رسید. در نیمه دوم قرشی ها دوباره حملات طوفانی خود را از سر گرفتند و این بار با ضربات ابدوخالیکو، گانیف، چران دروازه حریف را باز کردند.

بازیکنان الفیصلی که حسابی گیج شده بودند در دقیقه ۸۷ پخش زنده فوتبال الفیصلی اردن نسف قرشی با اشتباه الراشد دروازه خودی را باز کرده و حساب کار را ۵-۰ کردند. تنها این مها بود که در دقیقه ۹۴ موفق شد یک بار قفل دروازه حریف قدر را باز کند تا این دیدار با نتیجه ۵-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال الفیصلی اردن نسف قرشی

های نسف قرشیالفیصلی 
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۴
۷مهار دروازه بان۰
۳۱۰تعداد پاس۳۹۵
۲۲۵پاس صحیح۳۰۷
۵سانتر۵
۶کرنر۹
۲۲خطا۱۲
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال الفیصلی اردن نسف قرشی