تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

الفیحاء
الشباب عربستان

جمعه ۲۴ شهریور ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الفیحاء الشباب عربستان، امروز جمعه ۲۴ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های الشباب و الفیحاء عربستان بازی خواهند داشت. الشباب مقابل الفیحاء عربستان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الفیحاء و الشباب عربستان

اگر برای دیدن فوتبال زنده الفیحاء و الشباب عربستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الفیحاء الشباب عربستان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الفیحاء الشباب عربستان را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الفیحاء الشباب عربستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الفیحاء و الشباب عربستان را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال الفیحاء الشباب عربستان، شما می توانید بازی الفیحاء و الشباب عربستان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی الفیحاء الشباب عربستان

۱۸ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیستم لیگ حرفه‌ای عربستان، تیم های الشباب و الفیحا با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با حملات طوفانی الشباب همراه بود. این تیم با ضربات بوپندزا، گوانگا و مینا دروازه حریف را در هم کوبید و تک گل الفیحا نیز با اشتباه سانتوس در باز کردن دروازه خودی به ثبت رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال الفیحاء الشباب عربستان این نواکامه بود که حساب کار را ۳-۲ کرد اما در ادامه شاهد باز شدن دوباره دروازه ها نبودیم.

پخش زنده فوتبال الفیحاء الشباب عربستان

الشباب الفیحا 
۴۶%مالکیت۵۴%
۴شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۱
۴۵۶تعداد پاس۵۱۲
۳۸۸پاس صحیح۴۳۰
۶سانتر۲۹
۱کرنر۸
۱۵خطا۱۴
۲آفساید۳
۳کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال الفیحاء الشباب عربستان