تی وی تو
بازی زنده  الفتح عربستان الفیحاء

بازی زنده الفتح عربستان الفیحاء

پخش زنده فوتبال الفتح و الفیحاء عربستان امروز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های الفتح و الریاض بازی خواهند داشت. الفتح مقابل الریاض را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده الفتح و الفیحاء عربستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید می
الفتح عربستان
الفیحاء

پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الفتح و الفیحاء عربستان امروز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های الفتح و الریاض بازی خواهند داشت. الفتح مقابل الریاض را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده الفتح و الفیحاء عربستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الفتح الفیحاء عربستان را از تی وی تو تماشا کنید

در پایان زنده بازی الفتح الفیحاء عربستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الفتح و الفیحاء عربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال الفتح و الفیحاء عربستان

۴ آذر ۱۴۰۲

الفتح در هفته چهاردهم لیگ حرفه ای عربستان میزبان الفیحا بود که این دیدار با برتری ۱-۰ مهمان به پایان رسید. نواکامه در دقیقه ۳۹ نیمه نخست تک گل الفیحا را به ثبت رساند تا این تیم در نیمه دوم شروع راحت تری داشته باشد.

در ۴۵ دقیقه دوم با ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. در نیمه‌دوم با ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان دو تیم، این موقعیت های طلایی از دست رفت تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی،  پخش زنده فوتبال الفتح الفیحاء عربستانبا برتری ۱-۰ الفیحا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال الفتح الفیحاء عربستان

الفتح الفیحا 
۶۳%مالکیت۳۷%
۴شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۴
۵۷۷تعداد پاس۳۳۹
۵۳۵پاس صحیح۲۹۲
۳۱سانتر۱۰
۸کرنر۳
۱۵خطا۱۳
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال الفتح الفیحاء عربستان