تی وی تو
بازی زنده  الفتح عربستان الریاض

بازی زنده الفتح عربستان الریاض

پخش زنده فوتبال الفتح و الریاض عربستان امروز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الفتح عربستان و الریاض بازی خواهند داشت. الفتح عربستان مقابل الریاض را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده الفتح عربستان و الریاض و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی
الفتح عربستان
الریاض

پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الفتح و الریاض عربستان امروز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الفتح عربستان و الریاض بازی خواهند داشت. الفتح عربستان مقابل الریاض را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده الفتح عربستان و الریاض و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید می‌توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت پخش آنلاین بازی الفتح عربستان الریاض تماشا کنید.

در پایان زنده بازی الفتح و الریاض عربستان ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الفتح عربستان و الریاض را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال الفتح و الریاض عربستان

۱۸ آبان ۱۴۰۲

الریاض برای اولین بار در هفته سیزدهم لیگ حرفه ای عربستان میزبان الفتح بود که این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار با تک گل الحسن در دقیقه ۳۴ و برتری ۱-۰ الفتح به پایان رسید.با اخراج سادانه این تیم ۱۰ نفره به رقابت ادامه داد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال الفتح عربستان الریاض العباس گل خورده را برای الریاض جبران کرد. پس از این گل بازی به خشونت کشیده شد که این خشونت راه به جایی نبرد و در نهایت دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت داده و راهی رختکن شد.

پخش زنده فوتبال الفتح عربستان الریاض

الریاضالفتح
۵۳٪مالکیت۴۷٪
۵شوت در چارچوب۳
۶شوت خارج چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۴
۵۴۷تعداد پاس۴۶۷
۴۸۷تعداد پاس صحیح۴۱۳
۱۷سانتر۱۴
۱کرنر۹
۱۸خطا۱۲
۱آفساید۰
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال الفتح عربستان الریاض