تی وی تو
الغرافه قطر
الوکره قطر

یکشنبه ۹ آبان ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی الغرافه قطر الوکره قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الغرافه قطر الوکره قطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الغرافه و الوکره قطر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال الغرافه و الوکره قطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الغرافه قطر الوکره قطر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی الغرافه قطر الوکره قطر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الغرافه قطر الوکره قطر را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الغرافه قطر الوکره قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الغرافه قطر الوکره قطر  ۲۶ اسفند ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و یکم لیگ ستارگان قطر ، تیم های الوکره و الغرافه با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم الوکره خیلی خوب ظاهر شد. در دقیقه ی ۴۷ بنیتو و در دقیقه ی ۶۲ مصطفی برای این تیم گلزنی کردند تا با پایان گزارش زنده بازی الغرافه قطر الوکره قطر لوکره ای ا به برتری ۲-۰ برسند.

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الوکره قطر

 

الوکره الغرافه 
۴۲%مالکیت۵۸%
۲شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۰
۳۹۲تعداد پاس۵۴۹
۳کرنر۵
۱۰خطا۱۰
۳آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی الغرافه قطر الوکره قطر

پخش زنده بازی الغرافه قطر الوکره قطر ۲ دی ۹۹

تیم های الوکره و الغرافه در هفته ی دهم لیگ ستارگان قطر با هم دیدار کردند. در  دقیقه ی ۷ این دیدار کرمی بود که با اشتباهش دروازه ی خودی را باز کرد و الغرافه را به برتری ۱-۰ رساند. در ادامه هم تلاش بازیکنان الوکره برای جبران این گل بی نتیجه بود زیرا گذشتن از سد دفاعی الغرافه چندان ساده نمی نمود . در نهایت با پایان گزارش زنده بازی الغرافه قطر الوکره قطر الغرافه ای ها به برتری ۱-۰ رسیدند. 

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الوکره قطر

 

الغرافه الوکره 
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۳
۴۸۴تعداد پاس۴۹۱
۲کرنر۵
۱۶خطا۱۱
۱آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی الغرافه قطر الوکره قطر