تی وی تو
الغرافه قطر
القطر

یکشنبه ۳ بهمن ۱۹:۱۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

فوتبال زنده الغرافه و القطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی الغرافه و القطر زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الغرافه و القطر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال الغرافه و القطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الغرافه و القطر را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الغرافه و القطر را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الغرافه و القطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الغرافه و القطر

از هفته پنجم لیگ ستارگان قطر مصاف دو تیم الغرافه و القطر با نتیجه دو بر صفر به سود القطر به پایان رسید . یوسف بلالی در دقیقه ۷۰ روی پاس خلید احمد گل اول را به ثمر رساند . در دقیقه ۹۲ بار دیگر بلالی دروازه حریف را گشود و هم خودش و هم تیمش را دو گله کرد .با پایان پخش زنده بازی الغرافه و القطر،  القطر توانست با این نتیجه سه امتیاز مسابقه را کسب کند . 

پخش زنده بازی الغرافه قطر القطر

 

الغرافهالقطر
۵۶مالکیت۴۴
۳شوت در چارچوب ۳
۱۱شوت خارج از چارچوب۶
۲کرنر۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر القطر

 

پخش زنده فوتبال الغرافه و القطر

در ادامه ی بازی های هفته ی سوم جام اتحادیه قطر ، تیم های الغرافه و القطر با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار بسیار پر هیجان دنبال شد. ابتدا سراج در دقیقه ی ۱۳ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و پس از او نوبت هانی بود که در دقیقه ی ۳۷ حساب کار را ۲-۰ کند. در نیمه  دوم تلاش بازیکنان القطر برای جبران این گل ها راه به جایی نبرد بلکه فرصت آن را بوجود آورد تا الغرافه ای ها با ضربه ی گدورا برای بار سوم دروازه ی این تیم را در هم بکوبند تا با پایان پخش زنده بازی الغرافه و القطر ، این دیدار با برتری ۳-۰ الغرافه به پایان برسد.

پخش فوتبال الغرافه و القطر زنده

تیم های الغرافه و القطر در هفته ی دوازدهم لیگ ستارگان قطر در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل در حال اتمام بود که فادل در دقیقه ی ۴۴ و بلالایی در وقت اضافه با گل های خود برتری غیر منتظره ی ۲-۰ را نصیب تیمشان کردند. در نیمه ی دوم القط که خیالش راحت بود بازی را آرام شروع کرد اما دیگر از آن تیم الغرافه خبری نبود. در این نیمه آن ها بسیار سرعتی و خشمگین ظاهر شدند و در دقیقه ی ۵۴ با ضربه ی الگلانهی و پنج دقیقه ی بعد با ضربه ای از کودجیا کار را به تساوی ۲-۲ کشاندند.

در ادامه بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و در پایان پخش زنده بازی الغرافه و القطر ، دو تیم به تساوی ۲-۲ رضایت دادند. 

 

پخش زنده بازی الغرافه و القطر

 

القطر الغرافه 
۴۵%مالکیت۵۵%
۴شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۳۵۵تعداد پاس۴۰۹
۳کرنر۵
۲۶خطا۱۵
۵آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر القطر