تی وی تو

گزارش زنده بازی الغرافه قطر العربی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الغرافه قطر العربی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال الغرافه قطر العربی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الغرافه قطر العربی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی، شما می توانید پخش آنلاین بازی الغرافه قطر العربی را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الغرافه قطر العربی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی ۱۹ مهر ۱۴۰۰

تیم های الغرافه و العربی در هفته ی سوم جام ستارگان قطر در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، بسیار پر هیجان و پر گل آغاز شد. ابتدا شنب در دقیقه ی ۹ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما این برتری ، با ضربه ی انصاری در دقیقه ی ۲۶ به تساوی ۱-۱ بدل شد. بازیکنان الغرافه که از این تساوی ناراضی بودند ، در دقیقه ی ۴۵ با ضربه ی حسن باز هم نتیجه را به نفع خود تغییر دادند.

با آغاز نیمه ی دوم معلم بود که هر دو تیم برای ثبت گل های بیشتر مصمم هستند. باکور و انصاری در دقیقه ی ۶۴ و ۷۹ حملات موفقی به دروازه ی الغرافه داشتند و موفق شدند نتیجه را ۳-۲ کنند. میشد اضطراب را در بازی الغرافه کاملا حس کرد . در نهایت در دقیقه ی ۸۴ این هانی بود که خود را به دروازه ی العربی رساند و موفق شد در دقایق پایانی گزارش زنده بازی الغرافه قطر العربی حساب کار را ۳-۳ کند.

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی

 

العربی الغرافه 
۴۱%مالکیت۵۹%
۶شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۱کرنر۲
۶خطا۸
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی ۲۴ دی ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی چهاردهم لیگ ستارگان ، تیم های الغرافه و العربی با هم دیدار کردند. مهدی ترابی بازیکن ایرانی العربی در دقیقه ی ۱۱ برا تیمش گلزنی کرد تا این تیم با نتیجه ی ۱-۰ در نیمه ی دوم حاضر شود. ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار سرشار از کشمکش های زیاد و گاها خشن دو تیم بود . همانطور که به پایان پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی نزدیک می شدیم در دقیقه ی ۹۸ این کودجیا بود که ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل تساوی این دیدار بدل کرد. 

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی

 

الغرافه العربی 
۶۱%مالکیت۳۹%
۱شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۰
۴۵۸تعداد پاس۲۸۷
۶کرنر۳
۱۳خطا۱۹
۰آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی ۱۳ آبان ۹۹

تیم های الغرافه و العربی ، در هفته ی چهارم جام ستارگان قطر مقابل هم صف آرایی کردند.نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید و در ۴۵ دقیقه ی دوم نیز همچنان شاهد همان بازی آرام بودیم. ورود بازیکنان تازه نفس نیز در باز کردن دروازه ی حریف و گذشتن از خط دفاعی تیم مقابل فایده ای نداشت تا در نهایت با اتمام  پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی هر دو تیم به تساوی بدون گل راضیت دهند.

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر العربی