تی وی تو
الغرافه قطر
السد قطر

یکشنبه ۲۵ مهر ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی الغرافه قطر السد قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الغرافه قطر السد قطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الغرافه قطر السد قطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال الغرافه قطر – السد قطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الغرافه قطر السد قطر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی الغرافه قطر السد قطر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الغرافه قطر السد قطر را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الغرافه قطر السد قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الغرافه قطر السد قطر – ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی بیستم لیگ ستارگان قطر ، تیم های السد و الغرافه به دیدار هم رفتند.  السد خیلی زود ، در دقیقه ی ۱۶ با ضربه ی نام تائه هی به برتری ۱-۰ رسید اما در ادامه ی نیمه ، سرعت بازی افت کرد . در نیمه ی دوم الغرافه ای ها پیش کشیدند و چندین  موقعیت خطرناک نیز بر دروازه ی حریف ایجاد کردند اما در دقیقه ی ۶۵ یک ضربه ی ایستگاهی به مهمان هدیه دادند که کازورلا با استفاده از موقعیت ، آن را به گل دوم تیمش بدل کرد تا با پایان گزارش زنده بازی الغرافه قطر السد قطر السد تیم برتر میدان باشد.

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر السد قطر

 

الغرافه السد 
۴۴%مالکیت۵۶%
۳شوت در چارچوب ۵
۹شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۳
۳۵۵تعداد پاس۴۵۱
۴کرنر۶
۸خطا۱۳
۰آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی الغرافه قطر السد قطر

پخش زنده بازی الغرافه قطر السد قطر – ۲۳ آذر ۹۹

در یکی از پرگل ترین دیدار های هفته ی نهم لیگ ستارگان قطر ، تیم های السد و الغرافه با هم دیدار کردند. در ۵ دقیقه ی ابتدای این دیدار ، خوخی تیمش را به برتری ۱-۰ رساند و در ادامه با از دست رفتن ضربه ی ایستگاهی الغرافه ، امید این تیم برای جبران اختلاف امتیاز از بین رفت. در نیمه ی دوم بازیکنان السد حسابی درخشیدند. کازورلا در دقیقه ی ۶۳ ، عفیف در دقیقه ی ۸۴ و بونجاح در دقیقه ی ۹۳ سه بازیکنی بودند که برای السد در این نیمه گلزنی کرد و تنها گل الغرافه ر این دیدار ، با ضربه ی جا چئول در دقیقه ی ۷۷ به ثبت رسید. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی الغرافه قطر السد قطر دو تیم به برتری ۴-۱ السد رضایت دادند.

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر السد قطر

 

السد الغرافه 
۵۲%مالکیت۴۸%
۷شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۳۹۸تعداد پاس۳۵۵
۷کرنر۳
۱۷خطا۱۷
۱آفساید۳
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر السد قطر