تی وی تو
الغرافه قطر
الخور

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۸:۴۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

گزارش زنده بازی الغرافه قطر الخور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الغرافه قطر الخور را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال الغرافه و الخور به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الغرافه قطر الخور را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الغرافه قطر الخور را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الغرافه قطر الخور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور ۲۴ آبان ۱۴۰۰

تیم های الخور و الغرافه در هفته ی پنجم بازی های جام ستارگان قطر در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی جریان یافت و درست چند دقیقه پیش از پایان این نیمه ، رودریگز موفق شد دروازه ی حریف را باز کرده و برتری ۱-۰ را به تیمش هدیه دهد.

در همان دقایق ابتدایی دومین نیمه نیز باز هم الخور تم برتر بود . این تیم در دقیقه ی ۴۷ با ضربه ی احمد دروازه ی الغرافه را برای بار دوم باز کرد و پس از او ، واز نیز بار دیگر برای تیمش گلزنی کرد. الغرافه نیز موفق شد با استفاده از چندین موقعیت مناسب و گل های دیاباته و هانی ،  کمی از این اختلاف کم کند اما اشتباه فداالله در دقیقه ی پایانی گزارش زنده بازی الغرافه قطر الخور و باز کردن دروازه ی خودی ، حساب کار را ۴-۲ کرد.

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور

 

الخور الغرافه 
۳۴%مالکیت۶۶%
۵شوت در چارچوب ۳
۰شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۲کرنر۸
۹خطا۱۲
۰آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور

 

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور ۴ آبان ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی هفتم لیگ ستارگان قطر ، تیم های الغرافه و الخور با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش بازیکنان الغرافه همراه بود، این تیم موفق شد حریف را با نتیجه ی ۵-۰ شکست دهد.گابریل در دقیقه ی ۲۰ ، دیاباته در دقیقه ی ۳۶ و حسن در دقیقه ی ۴۳ هر کدام یک گل برای تیمشان به ثمر رساندند تا این نیمه با نتیجه ی ۳-۰ به پایان برسد. در نیمه ی دوم دیاباته باز هم در دقیقه ی ۴۶ و ۷۵ موفق به گلزنی شد. تلاش بازیکنان الخور برای جبران این گل ها بی نتیجه ماند تا با اتمام گزارش زنده بازی الغرافه قطر الخور این دیدار با برتری ۵-۰ الغرافه به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور ۱۸ اسفند ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی هجدهم لیگ ستارگان قطر ، تیم های الغرافه و الخور با هم دیدار کردند. الهیری در دقیقه ی ۳۱ و حسن در دقیقهی ۴۲ دو بار دروازه ی الخور را باز کردند تا تیمشان با برتری ۲-۰ به نیمه ی دوم برود. در نیمه ی دوم بازیکنان این تیم موفق شدند این برتری را حفظ کرده و این بار با ضربه ی کوجاچئول در دقیقه ی ۵۷ به برتری ۳-۰ برند. تنها تلاش بازیکنان الخور برای کاهش این اختلاف ضربه ی ابراهیم بود که در دقیقه ی ۹۳ درون دروازه ی حریف جای گرفت. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی الغرافه قطر الخور این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ به پایان رسید.

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور

 

الغرافه الخور 
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۵
۴۴۵تعداد پاس۴۹۳
۳کرنر۵
۷خطا۱۹
۳آفساید۱

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور – ۷ آذر ۹۹

تیم های الغرافه و الخور در هفته ی هفتم لیگ ستارگان قطر در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار بسیار جذاب دنبال شد. ابتدا وار در دقیقه ی ۴ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند. . البته بازیکنان الغرافه خیلی زود و با ضربه ی کوجاچئول این گل را جبران کردند اما این پایان کار بازیکنان الغرافه در این نیمه نبود ، بلکه احمد در دقیقه ی ۴۲ برای بار دوم دروازه ی حریف را باز کرد تا این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم سرعت بازی افزایش یافت و حملات کوبنده تر شد. احمد ، علاءالدین ( دبل )  ، الگانهی  در این نیمه برای الغرافه گلزنی کردند و از آن سو ، مبارک و گامالهو گلزنان الخور بودند. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی الغرافه قطر الخور این دیدار با نتیجه ی ۶-۳ به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور

 

الخور الغرافه 
۵۷%مالکیت۴۳%
۷شوت در چارچوب ۷
۹شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۱
۵۳۸تعداد پاس۳۹۳
۴کرنر۳
۱۰خطا۵
۱آفساید۳
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی الغرافه قطر الخور