تی وی تو
الغرافه قطر
آهال

چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۰۰:۴۵

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

بازی زنده الغرافه قطر و آهال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی الغرافه قطر و آهال را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الغرافه قطر و آهال امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الغرافه قطر و آهال

اگر برای دیدن فوتبال زنده الغرافه قطر و آهال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الغرافه قطر آهال را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الغرافه قطر آهال را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الغرافه قطر آهال، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الغرافه قطر و آهال را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال الغرافه قطر آهال، شما می توانید بازی الغرافه قطر و آهال زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی الغرافه قطر و آهال

در جریان بازی های هفته ی دوم لیگ قهرمانان آسیا ، تیم های آهال و الغرافه در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم اما شاهد افزایش حملات و سرعت بازی بودیم.  دیاباته در دقیقه ی ۶۰ اولین گل این دیدار را برای الغرافه ثبت رساند اما پس از این گل بازی در میانه ی میدان جریان یافت. با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی الغرافه قطر آهال فشار الغرافه ای ها بر دروازه ی حریف بیشتر شد تا این که علاالدین در دقیقه ی ۸۷ دروازه ی آهال را برای بار دوم باز کرد تا برتری ۲-۰ را برای تیمش رقم زند.

 

پخش زنده بازی الغرافه قطر آهال

 

الغرافه آهال 
۳۵%مالکیت۶۵%
۵شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۱۱
۴مهار دروازه بان۳
۲۹۱تعداد پاس۵۳۶
۲۲۵پاس صحیح۴۸۴
۹سانتر۲۱
۵کرنر۳
۱۳خطا۷
۳آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی الغرافه قطر آهال