تی وی تو
بازی زنده  العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس

بازی زنده العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس

پخش زنده فوتبال العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ . در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا و از ساعت ۱۳:۳۰ تیم‌های العین‌ امارات و یوکوهاما مارینوس بازی خواهند داشت. العین‌ امارات مقابل یوکوهاما مارینوس را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده العین‌ امارات و یوکوهاما مارینوس و دریافت نتایج زنده فوتبال
العین‌ امارات
یوکوهاما مارینوس

شنبه ۵ خرداد ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده فوتبال العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ . در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا و از ساعت ۱۳:۳۰ تیم‌های العین‌ امارات و یوکوهاما مارینوس بازی خواهند داشت. العین‌ امارات مقابل یوکوهاما مارینوس را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده العین‌ امارات و یوکوهاما مارینوس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت پخش آنلاین بازی العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

یوکوهاما مارینوس در فینال لیگ قهرمانان آسیا میزبان العین بود که این دیدار با برتری ۲-۱ میزبان به پایان رسید.

تک گل نیمه نخست در دقیقه ۱۲ پخش زنده فوتبال العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس و توسط عباس به ثبت رسید تا العینی ها با برتری ۱-۰ راهی رختکن شوند. در نیمه دوم یوکوهاما که تمام تلاشش را برای کامبک به کار گرفته بود با شوت اوناکا گل خورده را جبران کرد و سپس واتانابه برای بار دوم دروازه العین را باز کرد تا پیروزی ۲-۱ را به تیمش هدیه دهد.

پخش زنده فوتبال العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس

یوکوهاما مارینوسالعین
۵۹٪مالکیت۴۱٪
۸شوت در چارچوب۵
۷شوت خارج چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۶
۵۰۴تعداد پاس۳۶۳
۴۰۷تعداد پاس صحیح۲۴۸
۲۱سانتر۱۰
۶کرنر۱
۱۰خطا۷
۶آفساید۴
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس

پخش زنده بازی العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

تیم های العین و یوکوهاما مارینوس برای اولین بار و در فینال لیگ قهرمانان آسیا با هم دیدار خواهند کرد. این دیدار در حالی رخ خواهد داد که هر دو این این تیم ها در ۳ دیدار از ۱۰ دیدار اخیر خود به پیروزی رسیده اند.

سایر آمار این بازی ها نیز تفاوت چندانی با هم ندارد به همین دلیل پیش بینی نتیجه نهایی دیدار العین و یوکوهاما مارینوس برای بینندگان این بازی کمی دشوار خواهد بود.

در پخش زنده فوتبال العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس با ما همراه باشید تا با هم به تماشای این رقابت جذاب بنشینیم.

سایر آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال العین‌ امارات یوکوهاما مارینوس