تی وی تو
بازی زنده  شباب الاهلی العین‌ امارات

بازی زنده شباب الاهلی العین‌ امارات

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و العین امروز یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر امارات و از ساعت ۱۶:۱۵ تیم های شباب الاهلی و العین امارات بازی خواهند داشت. شباب الاهلی مقابل العین امارات را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی شباب الاهلی و العین‌ امارات امشب را آنلاین تماشا کنید.
شباب الاهلی
العین‌ امارات

یکشنبه ۵ آذر ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ امارات

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و العین امروز یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر امارات و از ساعت ۱۶:۱۵ تیم های شباب الاهلی و العین امارات بازی خواهند داشت. شباب الاهلی مقابل العین امارات را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی شباب الاهلی و العین‌ امارات امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال العین‌ و شباب الاهلی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی شباب الاهلی و العین‌ امارات را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی شباب الاهلی و العین‌ امارات را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال شباب الاهلی و العین‌ امارات را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی شباب الاهلی و العین

۱۲ فروردین ۱۴۰۲

تیم های العین و شباب الاهلی در هفته بیست و یکم لیگ برتر امارات با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند. در نیمه دوم اما شاهد حملات طوفانی دو تیم بودیم.

اولین گل این دیدار در دقیقه ۶۸ با ضرب بالا به ثبت رسید و سپس نوبت لابا بود که در دقیقه ۸۰ نتیجه پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و العین را به تساوی ۱-۱ بدل کند.

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و العین | تی وی تو

العین شباب الاهلی
۶۰%مالکیت۴۰%
۷شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۶
۴۴۱تعداد پاس۳۰۰
۳۷۶پاس صحیح۲۲۷
۹کرنر۲
۱۳ضربه‌ایستگاهی۱۲
۱۱خطا۱۷
۰آفساید۱
۴کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و العین | تی وی تو

برچسب‌ها: