تی وی تو
فوتبال  العین و الوصل امارات زنده

فوتبال العین و الوصل امارات زنده

العین‌ امارات
الوصل امارات

پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ امارات

پخش زنده فوتبال العین و الوصل امارات، امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی العین‌ و الوصل امارات را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی العین‌ و الوصل امارات امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال العین‌ و الوصل امارات امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده العین‌ و الوصل امارات به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی العین‌ امارات الوصل امارات را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی العین‌ الوصل امارات را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال العین‌ امارات الوصل امارات، شما می توانید بازی العین‌ و الوصل امارات زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی العین‌ امارات الوصل امارات، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده العین‌ و الوصل امارات را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی العین‌ الوصل امارات

در یکی از پر گل ترین دیدار های بازی های یک چهارم نهایی لیگ کاپ امارات ، تیم های العین و الوصل در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار ، بسیار زیبا و پر قدرت آغاز شد. آراجور در دقیقه ی ۵ و ۴۳ برای الوصل گلزنی کرد تا ستاره ی تیمش در این دیدار باشد و از آن سو ، لابا در دقیقه ی ۱۶ و ۳۲ و کایو در دقیقه ی ۴۵ گلزنان العین در این نیمه بودند تا در نهایت ۴۵ دقیقه ی ابتدایی با نتیجه ی ۳-۲ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم بازی آرام تر دنبال شد و طرفداران الوصل ، تیمشان را باخته می پنداشتند تا این که در وقت های اضافه ی گزارش زنده بازی العین‌ و الوصل امارات بود که آراجو باری دیگر خود را به دروازه ی حریف رساند و حساب کار را ۳-۳ کرد.

 

پخش زنده بازی العین‌ الوصل امارات

 

العین الوصل
۵۵%مالکیت۴۵%
۵شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۲
۴۵۱تعداد پاس۳۶۳
۳۸۲پاس صحیح۲۹۳
۱۱سانتر۱۶
۲کرنر۴
۱۰خطا۹
۰آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی العین‌ الوصل امارات