تی وی تو
فوتبال  العین‌ و النصر امارات زنده

فوتبال العین‌ و النصر امارات زنده

العین‌ امارات
النصر امارات

جمعه ۲۶ اسفند ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ امارات

پخش زنده فوتبال العین النصر، امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی العین‌ و النصر امارات را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی العین‌ و النصر امارات امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال العین‌ امارات – النصر امارات به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی العین‌ امارات النصر امارات را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی العین‌ و النصر امارات را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی العین‌ امارات النصر امارات را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال العین‌ امارات النصر امارات را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال العین النصر

۱۶ مهر ۱۴۰۲

در جریان دیدار های هفته پنجم لیگ برتر امارات، تیم های النصر و العین با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال العین النصر، دروازه العین با ضربه ممیسویچ باز شد تا النصر به برتری ۱-۰ برسد.

پخش زنده فوتبال العین النصر

النصر العین 
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۱۰
۵مهار دروازه بان۳
۲۵۴تعداد پاس۴۲۷
۱۷۷پاس صحیح۳۵۸
۱۲سانتر۲۳
۴کرنر۸
۸خطا۱۱
۴آفساید۲
۳کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال العین النصر

برچسب‌ها: