تی وی تو
الشمال قطر
ام صلال

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۸:۰۵

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الشمال قطر ام صلال را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال الشمال قطر ام صلال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الشمال قطر ام صلال را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال، شما می توانید پخش آنلاین بازی الشمال قطر ام صلال را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الشمال قطر ام صلال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال – ۱۰ مهر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی پنجم لیگ ستارگان قطر ، تیم های الشمال و ام صلال با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که یزیدی در وقت اضافه برای تیمش گلزنی کرد تا الشمالی ها را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. در نیمه ی دوم صلال پیش کشید و موفق شد گل خورده را جبران کند. خالد شیخ بازیکنی بود که موفق شد قفل دروازه ی الشمال را باز کند . در نهایت با اتمام پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال ، دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

 

پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال

 

ام صلال الشمال 
۵۲%مالکیت۴۸%
۴شوت در چارچوب ۹
۱۲شوت خارج از چارچوب۲
۸کرنر۴
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال

 

پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال – ۱۷ بهمن ۹۳

در ادامه ی بازی های هفته ی شانزدهم لیگ ستارگان قطر ، تیم های ام صلال و الشمال به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، بازیکنان صلال حسابی در خشیدند و با دو گل موفق شدند تیمشان را با برتری ۲-۰ راهی رختکن کند. سانلی در دقیقه ی ۲۳ و پژمان منتظری بازیکن ایرانی این تیم ، در دقیقه ی ۳۵ دو بازیکنی بودند که این گل ها را به ثمر رساندند. در نیمه ی دوم فشار زیاد صلال بر دروازه ی حریف ، راه جبران این گل ها را از الشمال گرفت و باز هم بازی در مالکیت صلالی ها بود.

اسماعیل محمود با دبل خود و و الادیرهه در دقیقه ی ۸۷ باز هم دروازه ی الشمال را در هم کوبیدند تا با پایان پخش زنده بازی الشمال قطر ام صلال ، صلال به برتری ۵-۰ برسد.